Kendi Uygulamam Sepetim (Aktüel ürünler) V1.2.0

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama puanı

• 5 Yıldız

• 4 Yıldız

• 3 Yıldız

• 2 Yıldız

• 1 Yıldız

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Kendi Uygulamam Sepetim (Aktüel ürünler) V1.2.0
Herkese merhabalar.
Bugün itibariyle uygulamamı Google Play Store üzerinden yayınlamış bulunmaktayım. Destek, öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Uygulama ile mağazaların broşürlerini takip edebilir anlık bildirimler alabilir, fırsatları kaçırmamak için hatırlatıcılar kurabilirsiniz. Ayrıca, yeni bir cihazdan önceki cihaz hesap ayarlarını yükleyerek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Geri bildirimleriniz bizler için çok önemli. Hepsini itina ile inceliyoruz ve uygulamayı o doğrultuda güncellemek için emek sarf ediyoruz.

Zamanla yeni mağazalar eklemeye devam edeceğiz. Takipte kalın.

İndirme bağlantısı

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011, Yusuf_EMRE, Silinen Üye 2626675 ve 6 diğerleri

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
V1.0.1 Play Store'da yayında
Güncelleme notları:
Önemli performans güncelleştirmeleri (Ram leakage sorunu düzeltildi)
Çeşitli arayüz güncelleştirmeleri ve hata gidermeleri.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve köprülü

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Sepetim V1.0.3 Play Store'da yayında

V1.0.2
Önemli performans güncellemeleri.
Arayüz güncelleştirmeleri ve geliştirmeler.
Bazı hatalar onarıldı.

V1.0.3
Yeni broşürlerin bildirime tıklndığında gürülmeme sorunu giderildi.
Yeni mağaza eklendiğinde, eklenen mağazanın logosunun yanlış olma sorunu düzeltildi.
Artık broşürleri manuel olarak uygulama içinde yenileyebilirsiniz.
Arayüzde önemli güncelleştirmeler yapıldı.
Ayrıca birçok hata onarıldı.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve aycan54

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
V1.0.4
Artık dilediğiniz mağazanın tüm broşürlerini mağaza resmine tıklayarak görebilirsiniz!
Arayüzde çeşitli geliştirmeler yapıldı.
Mağaza resmi yükleme hızı iyileştirildi.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
V1.0.5
Arayüzde bazı geliştirmeler yapıldı ve tespit edilen hatalar giderildi.
Bant genişliği kullanımı azaltıldı.
V1.0.6
RAM kullanımı önemli ölçüde azaltıldı.
Arayüz güncelleştirmeleri yapıldı.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve gonyalı

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
V1.0.7
Hata düzeltmeleri ve arayüz güncelleştirmeleri yapıldı.
Açılış ekranı eklendi.

• Beğen

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
v1.0.8

YENİLİKLER
İlk açılışta mağaza listesinin kaymasına engel olan hata giderildi.
Açılış ekranı eklendi.
Arayüz güncelleştirmeleri yapıldı.

• Beğen

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
v1.0.9, v1.1.0 ve v1.1.1 de yapılan değişiklikler

Ana sayfaya mağaza kısayollarını içeren hızlı erişim bölümü eklendi.
Yorum sayıları eklendi.
Arayüzde önemli güncelleştirmeler yapıldı.
Son gönderinin görülmeme sorunu düzeltildi.
Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Artık ana sayfa için liste veya büyük fotoğraflar görünümlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
Sıralama ölçütü eklendi. Gönderiler yükleme zamanı, başlangıç zamanı ve bitiş zamanı olmak üzere üç farklı şekilde sıralanabilir.

• Beğen

derya1978

Üye
migros varmı uygulamada

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Öncelikle hayırlısı olsun diyorum. :)
Arayüz gayet hoş görünüyor.

Ayrıca, yeni bir cihazdan önceki cihaz hesap ayarlarını yükleyerek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Bu kısmı anlamadım. Böyle bir uygulamada niçin Google hesabına gerek duyulur ki?
Neye kaldığı yerden devam edecek? Favori mağazalarını seçtikten sonra aktüel ürünler yayınlandıktan sonra bildirim gelecek zaten, değil mi?
Bence hesap istemek gereksiz olmuş gibime geliyor.
Yine de tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. :)

• Beğen
Tepkiler: M.F.E

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle hayırlısı olsun diyorum. :)
Arayüz gayet hoş görünüyor.

Bu kısmı anlamadım. Böyle bir uygulamada niçin Google hesabına gerek duyulur ki?
Neye kaldığı yerden devam edecek? Favori mağazalarını seçtikten sonra aktüel ürünler yayınlandıktan sonra bildirim gelecek zaten, değil mi?
Bence hesap istemek gereksiz olmuş gibime geliyor.
Yine de tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. :)

Öncelikle merhabalar. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Uygulamayı geliştirmemin temel amacı aslında Android ekosisteminin ince ayrıntılarını öğrenmek ve bu doğrultuda ileride yapmak istediğim projeler için bir temel oluşturması. Bunu deneme uygulaması olarak düşünebilirsiniz.
Google kısmına gelecek olursak örneğin uygulamayı sildiniz ve yeniden yüklediniz veya telefon değiştirdiniz Google hesabıyla hiç uğraşmadan eski telefonunuzdaki ayarları yüklemeyi amaçlıyor (Aslına bakarsanız daha önce de belirttiğim gibi öğrenme amaçlı yaptım Google kısmını).
Ayrıca takip ettiğiniz mağazaların bildirimlerini alıp almamak için bir seçenek mevcut uygulamada. Mağazayı takip ettiğiniz taktirde varsayılan olarak bildirim geliyor.

Aklınıza daha fazla tavsiye veya eleştiri gelirse yorumlarınızı bekliyorum.

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Öncelikle merhabalar. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Uygulamayı geliştirmemin temel amacı aslında Android ekosisteminin ince ayrıntılarını öğrenmek ve bu doğrultuda ileride yapmak istediğim projeler için bir temel oluşturması. Bunu deneme uygulaması olarak düşünebilirsiniz.
Google kısmına gelecek olursak örneğin uygulamayı sildiniz ve yeniden yüklediniz veya telefon değiştirdiniz Google hesabıyla hiç uğraşmadan eski telefonunuzdaki ayarları yüklemeyi amaçlıyor (Aslına bakarsanız daha önce de belirttiğim gibi öğrenme amaçlı yaptım Google kısmını).
Ayrıca takip ettiğiniz mağazaların bildirimlerini alıp almamak için bir seçenek mevcut uygulamada. Mağazayı takip ettiğiniz taktirde varsayılan olarak bildirim geliyor.

Aklınıza daha fazla tavsiye veya eleştiri gelirse yorumlarınızı bekliyorum.

Açık konuşmak gerekirse müsait olmadığım için henüz yüklemedim, lakin ne gibi "telefondaki ayarları geri yüklüyor" uygulama içi ayar ise ne gibi ekstra ayarlar mevcut ? 🤔
En fazla mağaza seçip takibe alır, ürünler geldikçe de bildirim alır (şuan kullandığım Aktüel uygulamasında da o şekilde).
Ama yine de başarılarınızın devamını dilerim.
Çok güzel bir başlangıç olmuş, ileride de iyi işler çıkaracaksınız insha'Allah. :)

• Beğen

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Açık konuşmak gerekirse müsait olmadığım için henüz yüklemedim, lakin ne gibi "telefondaki ayarları geri yüklüyor" uygulama içi ayar ise ne gibi ekstra ayarlar mevcut ? 🤔
En fazla mağaza seçip takibe alır, ürünler geldikçe de bildirim alır (şuan kullandığım Aktüel uygulamasında da o şekilde).
Ama yine de başarılarınızın devamını dilerim.
Çok güzel bir başlangıç olmuş, ileride de iyi işler çıkaracaksınız insha'Allah. :)
Dediğiniz gibi sadece takip ettiğiniz mağazaları geri yüklüyor. Teşekkür ederim. İnşAllah.

• Beğen

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Android üzerinden şu an deneme şansım yok üzgünüm. Fakat görseller aşırı hoşuma gitti. Emek akıyor. Ellerine sağlık. Başarılarının artarak ilerlemesini dilerim.

• Beğen

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Android üzerinden şu an deneme şansım yok üzgünüm. Fakat görseller aşırı hoşuma gitti. Emek akıyor. Ellerine sağlık. Başarılarının artarak ilerlemesini dilerim.
Teşekkür ederim. Güzel yorumunuz yeter.

mraz

mraz

Üye
Gerçekten güzel olmuş, teşekkür ederim.

• Beğen

baho66

Üye
Peki uygulama içinde kaç reklamla karşılaşıyoruz. Reklama boğulmayalım 😉

• Beğen

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Peki uygulama içinde kaç reklamla karşılaşıyoruz. Reklama boğulmayalım 😉
Ben de uygulamada fazla reklam olması taraftarı değilim. Elimden geldiğince az reklam göstermeye özen gösterdim.
Uygulamada pop up reklam mevcut değil sadece broşürlerin arasında normal reklamlar mevcut (Instagram ve Facebook'un anasayfasındakiler gibi) ve sadece anasayfada var.

• Beğen
Tepkiler: baho66

Üst Alt