Nokia Belle FP2 Hack işlemi ve Tüm Nokia telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

MrClaude

Üye
Yıl 2020 ben çok eskiden beri (S60v3 lerden) symbian kullanırdım ve maxicep tede azda olsa aktifliğim vardı hack içinde ilk defa bugune nasip oldu. Emeğin için çok çok teşekkürler noss_bar. Gönül isterdi symbian^4 5 lerde hack yapmak :) Ama kısmet belki birgün symbian devrimini bugünleri hatırlayarak selamlarız..

• Beğen
Tepkiler: noss_bar ve Karacaahmet1993

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Yıl 2020 ben çok eskiden beri (S60v3 lerden) symbian kullanırdım ve maxicep tede azda olsa aktifliğim vardı hack içinde ilk defa bugune nasip oldu. Emeğin için çok çok teşekkürler noss_bar. Gönül isterdi symbian^4 5 lerde hack yapmak :) Ama kısmet belki birgün symbian devrimini bugünleri hatırlayarak selamlarız..
Hack yapıp çok iyi yapmışsın. Telefonu kullanmak daha zevkli olacak

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve MrClaude

delibey99

Üye
reis konu çok çok eski ama daha nortonu kurarken direk sertifika hatası verdi

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve noss_bar
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Aynen kardeş, ben de o aşamayı bir türlü geçemedim, tüm tarihleri denedim olmuyor.:close_tema:
Norton kullanmayın yahu başka bir alternatif program vardı .neydi neydi ? Bir konuda mevcuttu

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Norton kullanmayın yahu başka bir alternatif program vardı .neydi neydi ? Bir konuda mevcuttu

:bilmm Hatırlayan olursa denerim, onu da denerim neden olmasın.

Ya şu hack olayını zaten sırf ''süresi geçmiş sertifika'' hatasından kurtulmak içi istiyorum.C7 tıka basa oyun ve uygulama yüklü ama telefonda bulunmasını istediğim GBA emülatorü vs. birkaç uygulama daha var.

Keşke zamanında yükleseymişim.Nereden aklıma gelsin ki 10 yıl sonra, böyle saçma bir hata yüzünden uygulama yüklenemeyeceği.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
:bilmm Hatırlayan olursa denerim, onu da denerim neden olmasın.

Ya şu hack olayını zaten sırf ''süresi geçmiş sertifika'' hatasından kurtulmak içi istiyorum.C7 tıka basa oyun ve uygulama yüklü ama telefonda bulunmasını istediğim GBA emülatorü vs. birkaç uygulama daha var.

Keşke zamanında yükleseymişim.Nereden aklıma gelsin ki 10 yıl sonra, böyle saçma bir hata yüzünden uygulama yüklenemeyeceği.
C7 de belle değil mi ? Symbian Hack için En Kolay Yöntem S3AnnaBelles60v5s60v3
Konu bu

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Az önce denedim, ''Mobile Security'' yüklerken ''süresi geçmiş sertifika'' hatası verdiği için hack olayına başlayamıyorum. :duvar2:
Çözümü kolay yüklemek için tarihi geri alacaksın . 2013 falan yap

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben N8 i trend micro ile hacklemistim. İnternette Symbian 3 hack diye aratın çıkar karşınıza. Ama trend ile olanı da çok sıkıntılı hackleyene kadar sürekli teli resetliyor.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Çözümü kolay yüklemek için tarihi geri alacaksın . 2013 falan yap

Keşke öyle kolay olsa, tüm tarihleri denedim, Norton da yemiyor o taktiği.

Ben N8 i trend micro ile hacklemistim. İnternette Symbian 3 hack diye aratın çıkar karşınıza. Ama trend ile olanı da çok sıkıntılı hackleyene kadar sürekli teli resetliyor.

Ona da bir bakayım. 👍
Bu galiba:

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Keşke öyle kolay olsa, tüm tarihleri denedim, Norton da yemiyor o taktiği.

Ona da bir bakayım. 👍
Bu galiba:
Benim paylaştığım konuda mobile security var o kabul ediyor

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Benim paylaştığım konuda mobile security var o kabul ediyor

Denedim denedim, ''süresi geçmiş sertifika'' hatası alıyorum.
Son olarak @KomiserMemoli_12 'nin paylaştığı Trendmicro'yu deneyeceğim bakalım.

• Düşünceli
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben onla yaptim ama yaparken telefon resetlenip duruyor. N8 hackli şu anda

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Ben onla yaptim ama yaparken telefon resetlenip duruyor. N8 hackli şu anda

Evet o uyarıyı gördüm, adamlar ısrarla yazmış TrendMicro ile işiniz bitince hemen kaldırın, yoksa restart döngüsüne girebilirsiniz diye.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Warning: Make sure you do not pro-long the tutorial, follow it in the first attempt, and do not forget to immediately uninstall mobile security application at STEP 9, else you’ll stuck up with infinite boot-loops.

Now immediately uninstall Mobile Security Application (it may create issues of restart loop, if you’ll keep it installed on your device)

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sonunda 808 hack olayını buldum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen