ZOOM Cloud Meetings v4.6.19194.0323

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
ZOOM Cloud Meetings v4.6.19194.0323
ZOOM Cloud Meetings, Android cihazlar için yayınlanan video konferans uygulamasıdır.

ZOOM Cloud Meetings uygulamasını kullanarak 100 kişiye kadar basit bir şekilde video konferans yapabilirsiniz. Özellikle Uzaktan eğitimin olduğu şu dönemlerde eğitim için kullanabileceğiniz en iyi uygulama diyebilirim. Skype da aynı anda 50 kişi ile video konferans gerçekleştirebiliyor iken bu Uygulama ile aynı anda 100 kişi ile Video Konferans görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Yenilikler:
Meeting features:
- View a customizable disclaimer for recording and remote control
Resolved Issues
-Minor Bug Fixes

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Mesut Aktaş

osicik

Üye
Bu türkçeye çevrilmez mi arkadaşlar 😊

higlift

higlift

Üye
Bu program paylaşımı için teşekkür, yanlız program güvenilir değilmiş, öğretmenler bu ara kullanıyormuş ama hesaplarında usd bazında çekim yapılmış ücretsiz olduğu halde ve veri güvenliğide şüpheli kullanım konusunda dikkat ediniz.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Bu program paylaşımı için teşekkür, yanlız program güvenilir değilmiş, öğretmenler bu ara kullanıyormuş ama hesaplarında usd bazında çekim yapılmış ücretsiz olduğu halde ve veri güvenliğide şüpheli kullanım konusunda dikkat ediniz.
Görüntü açıkken alışveriş yapılmış hesap bilgileri girilerek o yüzden başkaları tarafından kullanılmış ben öyle biliyorum. Ayrıca sizin dediğiniz konuda kart hesap bilgilerinizi uygulamaya girmeden para felan çekemez.

higlift

higlift

Üye
Bu çıkan haberlerden biri,

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Zoom’la ilgili haberlerin ortaya çıkmasının ardından 81 ilin Milli Eğitim Müdürü ile toplantı yapan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, MEB’in Zoom’la bir anlaşmasının olmadığını, bakanlığın Zoom kullanılması yönünde bir talimatının da olmadığını açıkladı.

Bakan Selçuk, EBA dışında bir uygulama kullanmak için öğretmenleri zorlayan idareciler hakkında soruşturma açılacağını söylerken uzaktan eğitim için öğretmenlerin EBA’yı kullanmaları gerektiğini bir kere daha hatırlattı.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Adobe connect vardı ama altyapısı müsait değildi bu zoom da güvenilir değil biz ne yapacağız.