ZntxHan 2.0.6 exe ve rsc editör TR Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Pyton tabanlı exe unpack (parçalamak) etmek ve pack (paketleme) etmek için ve unpack exeleri düzenlemek için ve rsc uzantılı dil dosyalarını telefon üzerinde düzenlemek için yarayan uygulamadır. Uygulamanın çalışması için sisteminizde pyton 2.30 un kurulu olması gerekir.
Uygulama tuşlu telefonlar için yapılmıştır o yüzden artı olarak vitrual sanal klavye uygulamasını kullanmalısınız.

Teşekkür için konuyu beğenmeniz yeter...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Dark_65, yasin213, okan1096 ve 11 diğerleri

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

u_cosar

u_cosar

Üye
Teşekküler

___kaptan___

___kaptan___

Üye

Pyton tabanlı exe unpack (parçalamak) etmek ve pack (paketleme) etmek için ve unpack exeleri düzenlemek için ve rsc uzantılı dil dosyalarını telefon üzerinde düzenlemek için yarayan uygulamadır. Uygulamanın çalışması için sisteminizde pyton 2.30 un kurulu olması gerekir.
Uygulama tuşlu telefonlar için yapılmıştır o yüzden artı olarak vitrual sanal klavye uygulamasını kullanmalısınız.

program için teşekkürler güzel paylaşım olmuş / lakin Nokia E7-00'a kurdum python da kurulu programı açıyorum programın tanıtımı yazıyor hiç bi işlem yapamıyorum sadece klavyenin alt üst tuşu ile ekran aşağı yukarı çıkıyor başka işlem yapamıyorum sorun nedir sizce???

mehmetfd

Üye
saol kardeş

YkPkY

YkPkY

Üye

eline sağlık kardeşim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu uygulamayı kullanabilmen için sanal klavye kullanmalısın tuşlu teller için yapılmış bir uygulama o yüzden hemen bu uygulamnın altında bulabilirsin sanal klavye uygulamasını ve nasıl kullanılır imzamdaki konularda yazıyor

YkPkY

YkPkY

Üye
bu uygulamayı kullanabilmen için sanal klavye kullanmalısın tuşlu teller için yapılmış bir uygulama o yüzden hemen bu uygulamnın altında bulabilirsin sanal klavye uygulamasını ve nasıl kullanılır imzamdaki konularda yazıyor
e72 de kullanıyorum bu proları zaten.e6 da zntxhan prosunu kullanamıyordum.sanal klavye işimi çözdü.memnun kaldım sayende.saolasın.benimde cfw lerimde ve e6 uygulamalarında 10larca çevirilerim var.konularımda görmüşsündür belki.
eline sağlık tekrar.uzun süredir pek ilgilenemiyorum forumla yazılımlarla işden güçten.senin yerine takviye yaparım türkçe çeviri konularına

farukiurfi

farukiurfi

Üye
teşekkürler

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:tşk: