Zenfone 3'te FM radio keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

DarkScreen

DarkScreen

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 3'te FM radio keyfi
Kimileri için çok gereksiz olsa da benim gibiler için FM radio oldukça önemli, bu sebepten Zenfone 3'teki FM radio keyfimden birazcık bahsedeyim istiyorum.

Nasıl "gazete keyfi" diye bir kavram varsa, "radio keyfi" diye de bir kavram var. Hemde o günlük gazete okurlarının aldığı keyften daha fazla haz veren bir olay bence...

Günümüzde ise bize bu keyfi akıllı telefonlarımız yaşatıyor. "Bazı akıllı telefonlar" demek daha doğru olur sanırım. Zira dünyanın en çok satan telefonları arasında girmeyi başarmış kimi cihazlarda bu teknolojiye yer verilmiyor.

Belki'de bir Apple ürünü olan iPhone'lara olan uzaklığımın altında birazda FM radiolarının olmamasının etkisi var. Birde LG gibi firmaların yazılımla bu özelliği nasıl kapattığını hatırladım bak. Üstüne birde yıllarca bu özelliğe yer verip en son çıkardığı XZ modelinde yer vermeyen Sony'ye ne demeli? Hepsi ayrı bir değişik kafadalar sanırım...

Bu bilerek yapılmış bir stratejimidir bilmem ama Asus, yukardaki global markalar gibi yapmamış ve çok güzel çalışan bir FM radio uygulaması koymuş Zenfone 3'e... Bizlere de oldukça başarılı çalışan bu uygulamayı keyfli keyfli kullanmak kalmış.

Son olarak birde sorum olsun. Bir akıllı telefon alırken FM Radio olup/olmaması cihaz tercihinize etki eder mi?

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hayatta Bir Kez Bile Radyoyu Açıp Dinlemedim Cep Telefonundan :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkScreen
bilisimler

bilisimler

Üye
Yolculuk sırasında internetten radyo müzik dinlemekten çok hoşlanırım:spr

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Olmazsa olmazlarım fm/sd kart ama fm yi eledim çünkü sınırsız mobil net ile haber radyoları yetiyor.

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Üst Alt