Yardım Zenfone 2 hızlı şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Akt0zdmr

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 2 hızlı şarj sorunu
Merhaba arkadaşlar asus zenfone 2 telefonum daha önce hızlı şarj alıyordu kablosun da kırıklık olan bi data kablosu ile şarja taktim telefon ingilizce bir hata verip kapandı ondan sonra telefon hızlı şarj olmayı bırak şarjda iken bile şarj tüketmeye başladı şarj soketinden kaynaklandigini düşünüp servise gönderdim soket değişti geldi telefon hala ayni allah rızası için yardım ederseniz çok sevirim şarj sorunu beni deli etti telefon şuan hic dokunulmadigi taktirde 9 saatte %20 den %90 â şarj oluyor sorunun sistemsel olduğunu düşünüyorum ayni volt değerlerinde farklı şarj denedim olması fabrika ayarlarına dondum olmadı hard reset attım olmadi manüel güncelleme ile en yuksek sürüme gectim hala olmadı

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sorun daha önce yüklenen bir uygulamadan ötürü olabilir. Telefonu sıfırlayıp yeniden kurmanızı önereceğim.

Akt0zdmr

Üye
    Konu Sahibi
Sifirladim hocam hard reset bile attım değişen birşey yok

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Değişik bir batarya denedin mi peki tüm bataryalarda aynı sıkıntı var mı?

Akt0zdmr

Üye
    Konu Sahibi
Bataryası sabit değişmiyor sökülebilir değil donanimsal programlarla batarya durumumu sorguladigimda batarya durumu çok iyi gözüküyor ekran goruntusune bakarsanız saat 19.00 dan sonra sabit kalmis şarj ne yükseliyor ne azalıyor

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Telefonunuzda ROM yok değil mi? En güncel sürüm mevcut mu peki?

Akt0zdmr

Üye
    Konu Sahibi

Rom yok şuan android 6.0.1 yuklu

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cihazınınizi Orijinal Adaptör ile Prizden Şarj etmeyi deneyin. (Uçak modu açık olsun)

Akt0zdmr

Üye
    Konu Sahibi
Cihazınınizi Orijinal Adaptör ile Prizden Şarj etmeyi deneyin. (Uçak modu açık olsun)

şarj aletim başka telefonları hızlı şarj desteği ile şarj ediyor zaten uçak moduna almadan şarj edersem şarj sabit kalıyor

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
şarj aletim başka telefonları hızlı şarj desteği ile şarj ediyor zaten uçak moduna almadan şarj edersem şarj sabit kalıyor
Cihaziniz da O zaman Büyük Bir Anakart sorunu var gibi sizin yapabileceğiniz bir şey yok Servise Gönderin Sorunların Hepsini Açıklayın.