Yardım zenfone 2 çöktü lütfen yardım edin!!!

Sponsorlu Bağlantılar

xspacexx

xspacexx

Üye
    Konu Sahibi
zenfone 2 çöktü lütfen yardım edin!!!
Arkadaşlar merhaba, benin ASUS Zenfone 2 ZE551ml telefonum var. Recovery alanına girdim wipe cache yapınca telefon açılmadı. Asus logosundan sonra ölü Android geldi. Bende tekrar girmeye çalıştım lakin bu seferde recovery alanına girmedi. Telefonumda Android 5 yüklüydü. Bende Android 6.0.1 güncellemesinde ki recovery.img, boot.img ve droidboot.img dosyalarını yazdırdım. Ama telefon açılmadı. Şuanda hiçbir yere girmiyor. Bende servise gönderdim lakin kullanıcı hatası diyerek 495 ₺ istediler. Ana kartını değiştireceklermiş. Bende yazılımsal olduğunu düşündüğüm için geri istedim. Şimdi bu telefona yazılım atabilir miyim? Bilgisayara takınca ses geliyor. Yani bilgisayar buluyor. Ama doğal olarak herhangi bir işlem yapamıyorum. Son hali resimdeki gibidir. Sürekli olarak 2 dakikadabir kendini yeniden başlatıyor. Lütfen yardım edin. Şimdiden çok çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Formatı Dene Olmazsa Yazılım İle.Yani Şimdiye Kadar Dediğin Şekilde Anakartı Yakan Duydum Hatta Zenfone 6 Yi Yakan Duydum Yani Yazılımsalda Olmayabilir

xspacexx

xspacexx

Üye
    Konu Sahibi
kardeş hiçbir yere girmiyor sadece beyaz ekranlı asus geliyor 2 dk bir kendine reset atıyor başka birşey yok yandıgını düşünmüyorum. çünkü android m img lerini yazdırdım kendisinin resmi olarak yayınladıgı şuraya da konu açtım resmi buradan bakabilirsin

silivriserdar

silivriserdar

Üye
kardeş hiçbir yere girmiyor sadece beyaz ekranlı asus geliyor 2 dk bir kendine reset atıyor başka birşey yok yandıgını düşünmüyorum. çünkü android m img lerini yazdırdım kendisinin resmi olarak yayınladıgı şuraya da konu açtım resmi buradan bakabilirsin

Bu yazılımlardan cihazın için uygun olan bir dene istersen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

xspacexx

xspacexx

Üye
    Konu Sahibi
hiçbir yere girmiyor sıkıntı da o işte girse raw atarım sadece asus android yazısı beyaz ekran

silivriserdar

silivriserdar

Üye
hiçbir yere girmiyor sıkıntı da o işte girse raw atarım sadece asus android yazısı beyaz ekran

O zaman ASUS Zenfone 2 unbirick diye Google'da bir arama yapmalısın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

xspacexx

xspacexx

Üye
    Konu Sahibi
telefon gelsin dediğinizi deneyecegim baya kurtulur gibi gözüküyor

goldmobile

goldmobile

Üye
takınca ayqıt yöneticisinde nasıl gözüküyor?

xspacexx

xspacexx

Üye
    Konu Sahibi
ses geliyor usb takınca gelen sesden ondan sonra beyaz ekran asus yazısı başka birşey yok ama aygıt yöneticisinde sms/mms diye bi aygıt yüklendi daha garantide anakart değişimi için para istediler. ama anakartta sorun olsaydı muhtemelen o yazıda görülmez sadece ışık yada beyaz ekran görürdüm diye düşünüyorum onun için şimdi kendim araştırma yapıyorum. kendim yapamazsam artık merdiven altı ustalarına götürecegiz çünkü 500 tl az para değil hele bide öğrenci için

Cicim

Cicim

Üye
droid moduna giriyormu giriyorsa
bunu indir

sonra bunu indir

( Pass: )
ASUS Flashtool 1.0.0.14 kur nasıl kullanıldığınıda google dan araştır açılır
NOT:
( sistem kitkat lolipop veya marshmallow olması fark etmez hepsine flash atar )

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar
xspacexx

xspacexx

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir yere girmiyor sadece asus ve android yazısı beyaz ekran profil resmimde var
iki üç dakiya da bir kendine reset atıyor

Son düzenleme: