İpucu ( Zenfone 2 32 gb ) sim 1 gecici sebeke kopmasi

Sponsorlu Bağlantılar

ramakm86

ramakm86

Üye
    Konu Sahibi
( Zenfone 2 32 gb ) sim 1 gecici sebeke kopmasi
Arkadaslar sim 1 bazen hic gormuyor
Gunde bir yada iki kez
5/10 saniye sebeke kopmasi yasiyorum bu sorun yazilimsal biseymi yoksa donanimsal mi?
Yakalarsam ekran goruntusunu alayım bi bakın.
Tesekkur ederim.

minoo

minoo

Üye
Sıfırlama ya da güncelleme yaptın mı?
Bildiğim kadarıyla Zenfone 2 için bir güncelleme geldi son zamanlarda.

Bu işlemleri yap, düzelmez ise servise göndermen gerek cihazı. Sim girişinde belki sorun vardır.

ramakm86

ramakm86

Üye
    Konu Sahibi
Belkide
Resim nasil yukliycez ekran goruntusunu aldim
Sim 1 sinyalin yaninda x gorunuyor yani komple gitmiyor bu modem simi belkide o yuzdendir modemde takili iken de gidiyodu obur simde olmuyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Belkide
Resim nasil yukliycez ekran goruntusunu aldim
Sim 1 sinyalin yaninda x gorunuyor yani komple gitmiyor bu modem simi belkide o yuzdendir modemde takili iken de gidiyodu obur simde olmuyor
Ekran gürüntüsü için adresine gir, resmi seç ve gelen ekrandan forum linkini yapıştır.

minoo

minoo

Üye
Ekran görüntüsü ver bir bakalım

ZaZuM

ZaZuM

Üye
Simi değişirtir belki sim den de yapıyor olabilir

metpa

metpa

Üye
aynı sorun bendede var resimde bundaki gibi oluyor

• Beğen
Tepkiler: emre19999
emre19999

emre19999

Üye
bunun gibi bendede oluyor. Üstelik şarz %15 olduğunu zaman sistem durduruldu hatası alıyorum. Ahhh asus yaktın bizi Samsung S2'mi özledim.

Son düzenleme:
minoo

minoo

Üye
Güncellemeden dolayı o sorun. %15'in altına inince, şarjdayken de %75-80'e geldiğinde veriyor bu hatayı.

Yeni güncelleme ile çözülür sorun.

emre19999

emre19999

Üye
Asus servise gönderdim telefonu değişim verdiler. Aynı telefonu almadım lenovo vibe Shot aldım hayırlısı.

emre19999

emre19999

Üye
Evet iPhone çakması gibi ama şuan için memnunum müzik telefonu değil program canavarı çok iyi değil ama asustan iyi işlem hızı daha yüksek başarılı kısacası.

minoo

minoo

Üye
Ben müzik internet. İyi ki Asus almışım :ehe

Cicim

Cicim

Üye
%15 yazılım hatası idi düzeltildi güncelleme ile sim 1deki hata ise bende karşılaştım kartımı 4.5G yaptım düzeldi bu arada hat turkcell avea 3.5G simde denedim çalışıyor belki 4.5G hatasıdır varsa başka hat dene

erhan0052

erhan0052

Üye
merhaba arkadaşlar bu bu sorunu simkart flex değişimi yaparak çözdüm 2 hafta oldu hiçbir sim hatası almadım. buyrun video su

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt