Zarar Vermeden Android'e DOS & Windows 3.1 Kurma (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
yehuu çalıştırdım ama tıklamak işkence yahu 7 8 defa tıklıyorum anca algılıyor bu arada programın kendisinde varmış klavye jeton yeni düştü keşke windows 95 falan kurulsaydı birde buna dosya atabilirmiyiz

LeqendSwat

Üye
windows 8'i de eklersen sewiniriz :D

imran2580

Üye
Illegal command yaziyor assagidaki komutu yazinca ne yapmaliyim????

Adım 5

aDosBox uygulamasını açın ve şu kodları girin:

cls (ekranı temizlemesi için) ardından <ENTER>
doswin\setup.exe (sdcard'ı c: sürücüsü olarak tanıyacaktır.) ardından tekrar <ENTER>

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
windows 95 kurmayı denedim ama kurulum bilgisayarınızda normal bir inceleme yapacak diyor kalıyor öyle siz denedinizmi win95 veya 98

- - - Eklendi - - -

3.1 pek sarmadı başlat yok bişey yok iki tane pencere benim 95 98 kurmam lazım

enderbekl

Üye
Selam arkadaşlar bu konu ile ilgili somut bir gelişme var mı? 30 undan beri cevap alınamıyor sizden takipteyim ins olur banada lazım bu iş.

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
Ben bıraktım

FreedomFB1978

Üye
[h=1]Android'e Windows Kurma Süper bir konu emeğinize sağlık[/h]

sadasc11

Üye
Beyler suraya bakarmisiniz

• Beğen
Tepkiler: abandonware
gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
denemek lazm :)

omr bşr

Üye
şunu symbiana yapsanız bide.

-Emre

-Emre

Üye
alcatel ot 995e kurdum galaxy wye de şimdi kuruyorum :)

Heroata

Heroata

Üye
Galaxy wonder kaldrrmi bide exe dosyalari aciomu ha bide androide gec windowsa gec secenegi fln varmi .d

Heroata

Heroata

Üye
Windowsu silmeden nsl androide gircem? Bide exe calsyomu? Sdswap yaptm bsi olmaz smi

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Windowsu silmeden nsl androide gircem? Bide exe calsyomu? Sdswap yaptm bsi olmaz smi

Galaxy wonder kaldrrmi bide exe dosyalari aciomu ha bide androide gec windowsa gec secenegi fln varmi .d

Windows 3.1 Microsoft Windows'un 1993'ten kalma çok eski bir sürümüdür. Yani bu Windows sürümünü eğlenmek için, vakit geçirmek için kurdum ben, yanlızca kullanmak vakit geçirmek için.. Windows 3.1 ve aDosBox .exe uzantılı dosyaları çalıştırabilir fakat bu dosyalarında eski olması lazım, yani eski dos oyunları gibi..

Wonder rahatça kaldırır. Ayrıca Android'de istedğin zaman Windows 3.1'i uygulama gibi çalıştıracaksın vede androide dönmek istediğin zaman ise normal bir uygulamayı kapatmak gibi home tuşuna basmak yeterli olacak ;)

Ayrıca aşağıdaki konuma bakarsan biraz daha gelişmiş düzeyde bilgi edinebilirsin, fakat Wonder'ın Windows 95 ve üstünü kaldıramayacağını düşünüyorum..

http://www.maxicep.com/android-gene...a-7-8-veya-linux-kurma-753699.html?highlight=

Heroata

Heroata

Üye
Oo iyi bn indiriorm orta tusla hemen androide geceblrmym yani .d

Heroata

Heroata

Üye
Supperr pc XD kurulum videosu cektm

Üst Alt