z5 e6603 kullanıcıları toplansın rom veya fixed kernel önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

kaptanedi

kaptanedi

Üye
    Konu Sahibi
z5 e6603 kullanıcıları toplansın rom veya fixed kernel önerisi
z5 e6603 kullanıyorum 2 aydır üstünde 7.1.1 vardı. Aşırı ısınma sorunu pil tüketimi üst düzey dolaba atıp şarj ediyordum bir ara cihaz soğusun diye :). Normalde samsungdan başka cihaz kullanmam ve samsungda böyle durumlar olmadığı için ısınmadır vs. canımı çok sıktı bu bende yazılım düşürdüm. 5.1.1 e düşürdüğümde cihazı 7.1.1 e göre daha performanlı ama sürüm çok eski... Ondan sonra fixlenmiş kernel aramaya başladım e6603 için fix edilmiş kernel nerdeyse yok e6653/83 gbi modeller için var ama e6603 için yok. Rom aramaya başladım lineageos romlarında e6603 desteği yine yok... xda forumda cyanogenmod 13 e6603 için buldum yükledim. Mesela romda kamera sıkıntılı renkleri başka gösteriyor güncellemesi var mıdır diye baktım romun var ama güncel olan romları bulamadım yine... e6603 kullanıp güzel bir rom veya kernel bulan ve kullanan varsa yardımcı olabilir mi ? (Sony pişmalıktır.....)

arslan3332

arslan3332

Üye
Sony m5 xa modelleri sayesinde kendi kendini bitirdi basarisizlik buyuk ihtimalle devam edecek benim gibi sony musterilerinin de artik tahammulu kalmadi yeni cihaz alanlarin buyuk cogunlugu huawei ve xiaomi markalarina yoneldi bende iki markadan birini dusunuyorum keske sony almasaydin diyecegim ama almissin artik rom konusunda cogunu denedim suan karbon romdayim en stabil sorunsuz bu diyebilirim tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: kaptanedi
kaptanedi

kaptanedi

Üye
    Konu Sahibi
Sony m5 xa modelleri sayesinde kendi kendini bitirdi basarisizlik buyuk ihtimalle devam edecek benim gibi sony musterilerinin de artik tahammulu kalmadi yeni cihaz alanlarin buyuk cogunlugu huawei ve xiaomi markalarina yoneldi bende iki markadan birini dusunuyorum keske sony almasaydin diyecegim ama almissin artik rom konusunda cogunu denedim suan karbon romdayim en stabil sorunsuz bu diyebilirim tavsiye ederim.

Hocam teşekkür ederim denicem romu. Dediğiniz gibi sony kendi kendini bitirdi büyük kitle kaybetti. Telefon piyasasında olmaması gereken bir marka artık bence. Katlanabilir telefon haberleri dönüyor sony nin şu aralar. Sahibini uzaya çıkaracak telefon icat etsinler sony diye elime almam o telefonu artık. En kısa zamanda değiştireceğim telefonu. Ben de nokia'ya yönelmeyi düşünüyorum. 8.1 'i bekliyeceğim Türkiye de satışa çıkmasını veya 9'un. Sony haricinde her şeyi kullanabilirim aslında :)

• Beğen
Tepkiler: arslan3332

Üst Alt