Z3 batarya değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

fntked

Üye
    Konu Sahibi
Z3 batarya değişimi
Merhabalar,
Z3'ümün bataryası 2 yıl sonunda baya kötü duruma geldi. Değiştirmek istiyorum ancak 150 lira gibi bi ücret istiyorlar. Bataryayı kendim alsam taksam diye düşündüm. İnternetteki söküp takma videolarında kapağın altındaki lastikleri söktüklerini gördüm. Bu işlemi kendim yaptığımda su geçirmezliğiniğ kaybetmemesi mümkün mü?
Deneyen yada daha uygun bi yöntem bilen var mı?

Buğra

Buğra

Admin
Şu geçirmezlik cihazı açtığınız zaman gidiyor benim bildiğim mecburi bir şekilde
Ve arka kapağı kırma riskiniz var batarya değiştirirken ben pek tavsiye etmiyorum kendinizin alıp takmasını zaten orijinal pil bulamazsınız internette hepsi orijinal yazsa da yan sanayi :)
Eğer garanti varsa verin parayı garanti değiştirsin

fntked

Üye
    Konu Sahibi
Şu geçirmezlik cihazı açtığınız zaman gidiyor benim bildiğim mecburi bir şekilde
Ve arka kapağı kırma riskiniz var batarya değiştirirken ben pek tavsiye etmiyorum kendinizin alıp takmasını zaten orijinal pil bulamazsınız internette hepsi orijinal yazsa da yan sanayi :)
Eğer garanti varsa verin parayı garanti değiştirsin

Maalesef garanti bitti. 100 lira altına bulabilir miyim İstanbulda acaba :(

Buğra

Buğra

Admin
Maalesef garanti bitti. 100 lira altına bulabilir miyim İstanbulda acaba :(
O zaman bayağı pahalı size 150 diyen kişi çok fazla pahalı söylemiş :)
Fiyatlar konusunda bilgim yok her ürünün kalitesi farklı oluyor çünkü siz en iyisi KVK veya teleservice hangi garanti ise onu arayın sorun garanti bitti ama değişim için ücret ne kadar diye

• Beğen
Tepkiler: fntked
muratvemine

muratvemine

Üye
Kardeşim bendeeeh değiştiricwm orinal neden bulabilirim garantisi yok cihazımın. Sakaryadayım şuan

Üst Alt