Yuvan yıkılsın diyor ! Google translate güncelleme bitti halen Hatalı.

Sponsorlu Bağlantılar

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Yuvan yıkılsın diyor ! Google translate güncelleme bitti halen Hatalı.
İngilizce bilenler bilir, İngiliz edebiyat okuyanlar daha da iyi bilir. Bi kaç cümle yazı yazdım Evde tadilat var dedim. Kısa bi cümle Translate beddua ediyor yukardaki başlık yazdığım gibi. Bir kaç yazı yazdım küfürlü Anasını vs küfür ediyor çeviride. Eskiden güzel çeviriyordu. Şimdi yalan yanlış çeviriyor.

Not: ingilizce biliyorum !

Şimdi bi örnek daha vereyim resimle.

Almanca bilmiyorum bi iki yazı yazdım adama gönderdim. Ben senin dediğinden anlamıyorum dedi. Karşımdaki adam öyle yazdı

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bu sistemler düzgün çalışsaydı yeminli tercümanlar olmazdı.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Doğru haklısın ! Hani çocuklar ingilizce ders çalışacaklar, kelimeleri türkçeyi denk yada türkçe ingilizce çevirmede sorun yaşayacaklarda o bakımdan
Gerçi aileler, çocuğuna 3.000 tl dil kursuna gönderiyorlar. google n'apsın haklısın o konuda.

Ozan

Ozan

Admin
Translate, Türkçe icin konusuyorum sadece söylenileni anlamak icin kullanılabilir bir yazilim. Onun disinda birebir cok basarisiz. Ancak diger diller arasi ceviriler birebir basariya sahip. Bu biraz da bizim dilimizin yapisi ile alakali olabilir.

not: resimleri url olarak vermek yerine direkt resim linkini editordeki resim ekle alanindan eklerseniz sitede satir ici görünür. Linke tiklayip hedef siteye gitmeye gerek kalmaz

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Üst Alt