Yurdum İnsanları - Bölüm 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Yurdum İnsanları - Bölüm 2

Fotoğraftaki beşikte yatan bebeğe annesi tarafından kurulan mini kanalizasyon yaratıcı olduğu kadar oldukça işlevsel de görünüyor.

İş güvenliği konusunda çok hassasız fotoğraftan da göründüğü üzere! Önce güvenliğimizi sağlamadan bir işe girişmeyiz...

Yabancı kelimelerin yazımında bazen sorun yaşıyormuş gibi görünsede her zaman anlarız...

Her zaman kibarızdır, çok sert bir uyarıyı bile nazikçe iletiriz...

Yurdum insanı için imkansız yoktur! Dokunmadan ellemek bile mümkündür onlar için...

Havaların ısınmasıyla plajlar dolmaya başladı. Deniz, kum, güneş kimi için keyif olsa da kimileri için de ekmek kapısı. Tabi kapının aralığından bakmadan da olmaz...

Yurdum esnafı sıcaklardan bunalınca kendine müthiş bir çözüm bulmuş. Araçlarının arkasına su dolduran yurdum insanı jakuzideymiş gibi keyif yapıyor tabi ki çayları da hazır...

Yurdum insanı turistleri çok sever hep gözleri üzerindedir onların...

İçeride yer yok mudur bilinmez ama aracın arkasında seyahat eden bu adam halinden hayli memnun görünüyor, elinde sigarası ile...

Parkta üzerinde "Dikkat boyalıdır oturmayınız" yazısına rağmen banka oturanlar ülkemizde uyarıların ne kadar etkili olduğuna ciddi bir örnek gibi duruyor...

Sıcaktan bunalan bu yurdum insanı biraz kestirme yapayım derken, dalınca başındaki peruğu düşürmüş...

Trabzon'un Akçaabat ilçesindeki 6 katlı bir apartmanın yangın merdiveni, "Bu ne işe yarar" denilecek cinsten. Çünkü binan dış cephesine monte edilen yangın merdivenine, binanın hiçbir yerinden giriş bulunmuyor.

Yurdum şoförleri araçlarına yazdıklarıyla ne kadar yaratıcı ve komik olabileceklerini gösteriyorlar.

Bahar gelip de havalar az ısındı mı hemen lastiği, şambreli alıp sahillere koşar, denize girmenin türlü yollarını ararız...

Millet olarak güneşlenmeye bayılırız ama görüntü bazen komik olabiliyor...

Yurdum insanının yorumsuz görüntülerinden...

Hediyelerimizde hiç kimseyi unutmak istemeyiz!..

Her takımın en büyük destekçisidir taraftarlar. Taraftarı 'seyirci'den ayıran en önemli fark takımı ateşlemesidir ve her zaman her yerde takımını desteklemesidir. Fakat bu konuda sıkıntı çekenler var gibi...

Bayanlar tuvaletinde pisuvarın ne işi var demeyin!..

Canlı müzik dinlemeyi çok severiz ve istek yapmak için ilginç yollara başvururuz...

Turistleri ne kadar sevdiğimizi bilmeyen yoktur!.. Onlara kendimize has tarzımızla hizmeti de büyük-küçük ayırdederek veririz...

Haberlerde karmaşa her zaman vardır ve yurdumda kazadan kurtulmak şanssızlık kabul edilir!..

Balıkesir'de yük taşıyan bir kamyonetin kasasında iple bağlı eşek görenleri şaşırttı...

Hep girişimci olmadığımız söylenir ama işte tüm dünyayı vuran ekonomik krizi fırsata çevirmenin bir yolu daha bizden. Kar mı yağıyor? Hemen kar topu yapıp satın. "Orijinal" olduğunu da belirtip reklamını iyi yaparsanız gelsin paralar!

Şaka yapmayı hep çok severiz. Arada sırada haberde görüleceği üzere abartsak da her zaman espriliyizdir!..

Yurdum insanının en önemli özelliklerinden biri de İngilizceyi iyi konuşup yazabilmesidir! Ancak genelde okunduğu gibi yazıldığı düşüncesiyle arada böyle hatalar çıkabiliyor...

-->> Yurdum İnsanları - Bölüm - 1 <<--

:oke:

• Beğen
Tepkiler: TuRkiShCowboy

toprak_935

Üye
çok komik elinize sağlık.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici

bunu çok seviyorum yaa :ehe

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:):)

unrivaled

unrivaled

Üye
türk milleti işte

jackalx_06

jackalx_06

Üye
çok güzel eline sağlık.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
çok güldüm hatta koptum :))

macman

macman

Üye
süper ya :D

ltfllh

ltfllh

Üye
:D eline sağlık

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt