Youtube iletisim hatasi veriyor acil yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hmustafa19

hmustafa19

Üye
Arkadaslar Lutfen yardim edin youtube giremiyorum. opera miniden onceden beri giriyordum izliyordum ama simdi iletisim hatasi veriyor telefon internetinden girince izliyorum ama opera miniden izleyemiyorum telin netinden girincede hd olmuyo :S bilgisi olan varsa lutfen yardim etsin simdiden tesekkur ederim Arkadaslar .

miharbi1455

miharbi1455

Üye
Aynı sorun bende de başladı.operadan girince youtube'a,videonun küçük resmine tıklayınca direk medya oynatıcısına olayı aktarıp izliyodum,artık küçük resme tıklanmiyo.telefonum 6303ic

- - - Eklendi - - -

Format attım yine düzelmedi."akışı başlat" diye bi yazı çıkardı tıkladığımda,şimdi tepki vermiyo.bence youtube sitesiyle ilgili bi sorun var,düzenleme yapmışlardır yine

osmanbjk21

Üye
internet ayarları wap gprs değil internet gprs olacak bir de kişisel yapılandırma ayarlarına akış ayarları yükleyip etkinleştireceksin

hmustafa19

hmustafa19

Üye
internet ayarlarım wap gprs değil internet gprs o tamam. Ama kişisel yapılandırma ayarlarım yok , akış ayarlarını nasıl yükleyecem etkinleştirecem ? Yardım edermisin bu konuda kardeşim şimdiden teşekkür ederim .

- - - Eklendi - - -

Ya kardeş düzelirmi sence yaw off :(

miharbi1455

miharbi1455

Üye
Olmadı kardeş.daha tecrübeli biri gelsin:)

hmustafa19

hmustafa19

Üye
he yaw olmadi of

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt