Uygulama YouTube app. için reklam engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
YouTube app. için reklam engelleme
arkadaşlar bu YouTube uygulamasıyla entegre çalışacak yada kendi başına reklam engelleyici özelliği olan uygulama varmı elimizde yastık altında? aynı zamanda arka planda çalışabilecek? yoksa bu bir utopyamı ben aradım çünki bişey bulamadım sağlıklı.

Tek Geçerim

Tek Geçerim

Üye
Formda arat reklam engelleyici diye var çeşitli APK lar

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Formda arat reklam engelleyici diye var çeşitli APK lar
kardeşim reklam engelleme değil YouTube uygulaması için reklam engelleyici demişdim! aynı şeyler değil! ayrıca forumda bulamadım ondan konu açtım

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Burada hepsi mevcut

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: GhostMahir, one_useR_0007 ve Karacaahmet1993
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Zaten YouTube Vanced Reklam engelleme özelliği sayesinde diğer APK lara gerek kalmıyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, GhostMahir ve fatihmenteş

MaxipmaN

Üye
Ara ara kararsız olabilir ama arka planda video oynatmadan müzik de çalsın, az ram yesin dersen:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: GhostMahir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Sehir_Tilkisi youtube vanced önerimdir . Ben kaç zamandır kullanıyorum memnunum . Hiç reklam görmüyorum .

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Ara ara kararsız olabilir ama arka planda video oynatmadan müzik de çalsın, az ram yesin dersen:
bu uygulamayıda denicem teşekkürler

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Burada hepsi mevcut

bu uygulamayı bu linlden imdirdim güzel kullanışlı reklam görmedim arka planda çalması ise küçük ekran olarak var başka bir uygulama açtığımda onun üstüne geliyor sorun değil ama youtube giriş yapamıyorum hesap ekle dediğiöde şöyle bir uyarı çıkıyor:
"Someone is not reading... You didn't install the MicroG as instructed, you can't login without it. Install it and try again."

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
bu uygulamayı ise güvenli bulmadığım için indirip kurmadım

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
öneride bulunan herkeze teşekürler YOUTUBE VANCET karar kıldım güzel kullanışlı

• Beğen
Tepkiler: dredd5 ve fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
bu uygulamayı bu linlden imdirdim güzel kullanışlı reklam görmedim arka planda çalması ise küçük ekran olarak var başka bir uygulama açtığımda onun üstüne geliyor sorun değil ama youtube giriş yapamıyorum hesap ekle dediğiöde şöyle bir uyarı çıkıyor:
"Someone is not reading... You didn't install the MicroG as instructed, you can't login without it. Install it and try again."
Oturum bende de açılmıyor. Yapacak birşey yok ☺

korkusuz__

korkusuz__

Üye
YouTube vanced de oturum açmak için teldeki hesaplardan senranizasyonlardan çıkış yapıp tekrar deneyin micoG.apk uygulamasını da yüklemeyi unutmayın aciliyor bende hesap acik

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: GhostMahir, fatihmenteş, Baydırman ve 1 kişi daha

Üst Alt