YORKTRADE e-Dış Ticaret Okulları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bı_rak

Üye
    Konu Sahibi
YORKTRADE e-Dış Ticaret Okulları
Türkiye’de üç şubesi olan bu okul mezunlarını firmalar işe alırken deneyim aramıyorlar , hatta bu kişiler eğitim bitmeden bile firmalar tarafından kapılıyor.
Maxicep.com - Herkes bu işin peşinde! Çin’den gelen bardaklar, kendiliğinden ısıtmalı terlikler, Afrika’ya gönderilen battaniyeler... Katılımcıların elektronik cihazlardan bio-dizel makinasına kadar birbirinden ilginç ürünlerin yer aldığı standlarla karşılandığı eğitim salonları...
İlk başta ne olduğunu anlamakta zorlandığınız bu yer aslında bir kurs ve burada internet aracılığıyla ticaret yapmanın incelikleri öğretiliyor. İnternetten para kazanmanın yollarını öğreten, cazip ek iş fikirleri ve fırsatlar sunan Yorktrade E-Dış Ticaret Okulları’ndan bahsediyoruz. Kriz sonrası aylık öğrenci sayısı iki katına çıkan Yorktrade artan talep karşısında İstanbul, İzmir ve Bursa’dan sonra Ankara’da da bir şube açmaya hazırlanıyor. Çünkü iki aylık eğitim programlarıyla e-ticaret ve e-dış ticaret uzmanı yetiştiren Yorktrade’in mezunları adeta kapışılıyor. Aralarında ABD ve Hollanda gibi ülkelerde iş bulanlar da var, sıfır sermayeyle kendi işini kuranlar da…
Piyasa kurallarını önde tutan konseptlerinin farklı sebeplerle çok ilgi gördüğünü söyleyen Yorktrade E-Dış Ticaret Okulları Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Elif Erdemir “Kriz sebebi ile aylık öğrenci sayımız iki katına çıkarak 200 katılımcıya ulaştı. Ayda 200 bireysel katılımcının yanında ortalama 40’ın üzerinde firmaya eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyoruz” diyor. Erdemir kurumlarının ticarete yönelmiş, ticaret yapmak isteyen, işsiz ya da işinde uç noktaya gelmek isteyen kariyer avcıları için sonuç odaklı bir eğitim verdiğini belirtiyor. Erdemir’e göre ‘kazandırmaya odaklı bir eğitim ve danışmanlık kurumu’ olarak tanımladığı Yorktrade’in en büyük farkı katılımcıların yeni ürün ve pazarlar bularak gerek kendi işlerini gerekse çalıştıkları şirketleri ileriye götürebilmeleri...
Şirketler de gerçek ticaret de...
Yorktrade eğitimlerinde katılımcılar, internetin sunduğu nimetler alemine gerçek şirketlerle gerçek ticaret yaparak adım atıyor. Katılımcılar eğitim sonunda en ufak ticari siteden dünyanın en büyük ve karmaşık sitelerine kadar internette kendileri ya da çalıştıkları şirketler için ürün alır-satar hale geliyor. Yorktrade’in sunduğu programla katılımcılar internet ile her türlü ticaretin, sıfırdan son satış noktasına kadar alım-satım yapmanın, internette brokerlık, sermayesiz ticari aracılık yaparak para kazanmanın tekniklerini ve tiyolarını uygulamalı olarak öğreniyor.
Yorktrade’in eğitmen kadrosu da akademi ve iş dünyasının profesyonel isimlerinden oluşuyor. Merkezi Newyork’ta bulunan ve Türkiye’deki faaliyetlerine 2003’te açılan İzmir şubesi ile başlayan Yorktrade 2004’te açılan İstanbul ve 2006’da açılan Bursa şubelerinin ardından yakında Ankara şubesini açmayı planlıyor. Şimdiye kadar 17 bin mezun veren kurumda bireysel, kurumsal ve VIP olmak üzere üç farklı eğitim programı sunuluyor. Yorktrade’in eğitim programlarını başarıyla bitirenlere Milli Eğitim Bakanlığı ve T.C Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlık onaylı ve uluslararası geçerliği olan bir de sertifika veriliyor. Bu eğitimin maliyeti ise gireceğiniz işin bir aylık maaşını bile geçmemektedir.
Daha detaylı bilgiye adresinden ulaşılabilir.
Kimler katılabilir
• Kaliteli şirketlerde çalışmayı hedefleyenler
• Bir patrona bağlı olarak çalışmak yerine kendi şirketini kurmayı hedefleyenler
• Evinde (home office) çalışarak gelir sağlamak isteyenler
Eğer sizde BEN DE VARIM diyorsanız.Formu doldurun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt