Yerli ve Milli Proje Bysharing Duydunuz Mu Hiç?

Sponsorlu Bağlantılar

money029

Üye
    Konu Sahibi
Yerli ve Milli Proje Bysharing Duydunuz Mu Hiç?
Arkadaşlar gün geçmiyor ki ülkemize faydası dokunan projelere imza atılmasın. Bunlardan bir tanesi olan ve bir çok alanda yurt dışı ile ihracatı arttıran bu siteyi daha önce duydunuzmu bilmiyorum. Ancak bazı firma sahibi arkadaşlarımın tavsiyesi ile küçük esnaf olmaktan çıkarak dünyaya açılma yolunda ilerleme katettiğim söylenebilir. Nasıl mı derseniz. ; B2B e-ticaret portallarına firmanızın kaydı yapılarak ürünleriniz bu portallarda talep olarak yayınlanabiliyor. Bu yurt dışına ihracat yapma anlamında firmanıza yardımcı oluyor ve yurt dışındaki firmalarla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Bu anlamda yurt dışında herhangi bir yerden sayesinde sizin ürünlerinize talep alıp ihracatı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilmiyorum aranızda bu tür yerlere firma olarak kayıt yaparak alım satım işlemi gerçekleştiren oldumu. Ancak girdiğimde ve bazı firması olan arkadaşlarımın yorumlarından edindiğim bilgiyle yurt dışından verdiğiniz ilanlara oldukça talep oluyor. Yerli ve milli olması bu anlamda çok önemli. Küçük bir deneme yapmış olduğum için paylaşmak istedim.