Yerleşik Bileşen Hatası Çözümü - Asigsasi

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
senin patches klasörü hangi hafıza da @monok

monok

Üye
c hafızasıc hafızası yani telefon hafızasına asigsasiya bukadar olmaz 17 dakkadır bekliyorum mesaj atıyorum bi umutla bekliyorum cevap vermiyeceksen adam akıllı yardımcı olamam de kardeş!!!

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
c hafızasıc hafızası yani telefon hafızasına asigsasiya bukadar olmaz 17 dakkadır bekliyorum mesaj atıyorum bi umutla bekliyorum cevap vermiyeceksen adam akıllı yardımcı olamam de kardeş!!!
orada dur bakalım kardeşim konuda herşey anlatılmış ve 500 kişi indirmiş ve yapmış burada ben seni takip edemem

takip etmem için sen ne yaptın bi beğen butonuna mı bastın veya benim mesajı alıntı mı yaptın ki konuya mesaj yazıldığından haberim olsun lütfen yargısız infaz yapmayalım önce kusuru kendimizde arayalım nasıl yapacağını da pm den gönderdimben sana soru sorduğumda ki saate bak birde kendin cevap yazdığın saate bak 6 saat var arada

ahmu

Üye
harika anlatım paylaşım süper eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
süpersin emeğine sağlık

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33 ve asigsasi
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
waayy aabi c7de tiktak sorunsuz çlıstı n8 kamera modunu yuklemyemıordum 30sn şükranlarımı sunarım

• Beğen
chan.oz

chan.oz

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Yerleşik Bileşen Hatası Çözümü - Ynstallserver.exe

Bu yama ve exe, sistem de aynı isimde olan dosyaların kurulmasını engelleyen güvenlik sistemini devre dışı bırakır ve yerleşik bileşen ve güncelleme hatasını ortadan kaldırır. Z de dahil olan uygulamaları artık tekrar istediğiniz bölüme kurabilirsiniz. Hatta sis halinde toplanmış modlarınızı hata almadan istediğiniz bölüme yükleyebilirsiniz.

Açıklama:
Ynstallserver.exe orjinal instalserver.exe nin modlanmış halidir. C sys bin içine atınız
Yerleşik bileşen hatasını kaldır.rmp yaması ise installserver.exe ye yol veren uiss.dll dosyasını yamayarak ynstalserver.exe ye yol verir. Bu yamayı rompacherin kurulu olduğu bölüme atınız.Ve rompatcher den aktif yapınız

Yerleşik Bileşen Hatası Çözümü - Ynstallserver.exe

Bu yama ve exe, sistem de aynı isimde olan dosyaların kurulmasını engelleyen güvenlik sistemini devre dışı bırakır ve yerleşik bileşen ve güncelleme hatasını ortadan kaldırır. Z de dahil olan uygulamaları artık tekrar istediğiniz bölüme kurabilirsiniz. Hatta sis halinde toplanmış modlarınızı hata almadan istediğiniz bölüme yükleyebilirsiniz.

Açıklama:
Ynstallserver.exe orjinal instalserver.exe nin modlanmış halidir. C sys bin içine atınız
Yerleşik bileşen hatasını kaldır.rmp yaması ise installserver.exe ye yol veren uiss.dll dosyasını yamayarak ynstalserver.exe ye yol verir. Bu yamayı rompacherin kurulu olduğu bölüme atınız.Ve rompatcher den aktif yapınız

ise yaradı teşekkürler:)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :)

tataristan

Üye
teşekkürler dostum

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim dostum

toprak00

toprak00

Üye
çok çok tskler :)şimdi benim ROM PATCHER yanalarn arasında şu var ; 'c2z4bin_THUMB 'bu yama tam olarak ne işe yarıyo

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
çok çok tskler :)şimdi benim ROM PATCHER yanalarn arasında şu var ; 'c2z4bin_THUMB 'bu yama tam olarak ne işe yarıyo
o yama z deki uygulamaları c de gibi gösterip çalışması için z üzerinde oynama yapılmadığı için bu yama z yi c üzerinde oynama yapılmasına ve bazı mod dosyalarının çalışmasına yarar örneğin klavye modu , oturumlar modu gibi

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
toprak00

toprak00

Üye
o yama z deki uygulamaları c de gibi gösterip çalışması için z üzerinde oynama yapılmadığı için bu yama z yi c üzerinde oynama yapılmasına ve bazı mod dosyalarının çalışmasına yarar örneğin klavye modu , oturumlar modu gibi
tsk ederim :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Toprak47
ismail

ismail