Duyuru Yepyeni Değişen Rütbe Sistemi (Edge/3G/4G/5G Seviyeleri)

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Sadece. Yöneticilikten ayrılmış kişilere verilmiyor. Sitemize Belli bir zaman oldukça emek vermiş kişilere veriliyor. Yöneticilkten ayrılanlara Standart olarak Kıdemli üye Rütbesine ulaşıyor.
Kıdemli üye; yönetimden ayrılan üst yöneticilere (Admin/Co-Admin) verilmektedir:)

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Şimdi 999 mesajım var. Şuan Bu yorumla,1.000 mesaja ulaşmış oldum :oke: :cool :D :biggrin: :alkis :yuru :heyo: :konus: :rock::gunes::halay3::eller: :salincak::muha: :D
1.000 mesaj oldu 2018 :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Silinen Üye 2619136 ve TheNightMare.
PALA.

PALA.

Üye
Şimdi 999 mesajım var. Şuan Bu yorumla,1.000 mesaja ulaşmış oldum :oke: :cool :D :biggrin: :alkis :yuru :heyo: :konus: :rock::gunes::halay3::eller: :salincak::muha: :D
1.000 mesaj oldu 2018 :D
Bu yine iyi, böyle giderse 1.000.000.000 olduğunda temsili bu olabilir :)

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Bu yine iyi, böyle giderse 1.000.000.000 olduğunda temsili bu olabilir :)
Yok ya o kadar abartmaya gerek yok :D
Öylesine ufak çaplı eğlencesine yaptım.
Ben normalde dahada ilerdeydim aslında. İş güç gezinti diğer sorunlar derken pek ilgilenemedim. Pc varken süperdi ama gidince pek ilerleme olmadı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kutlama kategorimiz vardır, daha fazla konu dışına çıkmayınız.
İyi forumlar :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
New Life

New Life

Üye
Ben beğenmedim eski hali daha güzeldi. Sitenin teması daha havalı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
New Life

New Life

Üye
Mesela eski tema daha canlıydı bu çok soluk ve basit geliyor. Çok renksiz nerede o eski vbulletin 3lerin temaları vbulletin 4den sonra bozdu kendini. Ama güze site milyonlara hitap ediyor bence temada oynanabilinir renk ve ranklarda değişiklik yapılabilinir.temada renk ve iconlarda şekiller lazım. Benim görüşüm bu. Gerçeği bu beni ne kadar ilginendirir bilmem. Ya siteye girince daha havalı temayla karşılanmak istiyorum. Yıllarını maxicepe vermiş bir kişi olarak.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Bu rütbe sistemine hiç alışamadım ya :( eski sistem yada yeni bir sistem gelse çok daha iyi olur

New Life

New Life

Üye
Bu rütbe sistemine hiç alışamadım ya :( eski sistem yada yeni bir sistem gelse çok daha iyi olur
Bence de zeten ranklar hiç ilgi çekici değil. Bence bu temayı kullanacağımıza vbulletin 3.8x dönsek daha iyi olur.

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
forumda admin olmak için gerekli özelikler nelerdir

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
forumda admin olmak için gerekli özelikler nelerdir
Aslında böyle kesin kriterler yoktur. Test yöneticiliği ile başlayan serüvenim geçtiğimiz yıl Co-Admin olmam ile devam ediyor :)
5 yıldır MaxiCep'te yönetici olduğumu düşünürsek zaman diyelim :)

• Beğen
Tepkiler: New Life
Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
teşekkürler cevap için

New Life

New Life

Üye
Aslında böyle kesin kriterler yoktur. Test yöneticiliği ile başlayan serüvenim geçtiğimiz yıl Co-Admin olmam ile devam ediyor :)
5 yıldır MaxiCep'te yönetici olduğumu düşünürsek zaman diyelim :)
10 yıldan beri üyeyim :D

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Üst Alt