Yenilenen Cep Öğrenci tarifesi

Sponsorlu Bağlantılar

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Yenilenen Cep Öğrenci tarifesi

Yeni Cep Öğrenci ile konuşmanın dakikasına 1 kontörden fazla ödemeyin!

Yeni Cep Öğrenci tarifesiyle, tek seferde 250 kontör yükleyin, tüm Vodafonelularla 10 dakikası 1 kontöre, tek seferde 150 kontör yükleyin, tüm Vodafonelularla 5 dakikası 1 kontöre özgürce konuşurken diğer yönleri de dakikası sadece 1 kontöre arayın.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bayraktar1996, hhh666 ve gnybrky

SlashGun

SlashGun

Üye
250 yüklenirmi ya bu nasıl işmiş böyle.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
150 kontörede veriyor daha az ama

izmirligenc

izmirligenc

Üye
250 kntr gercekten cok ya ama doya doyada konus bide o var aslinda SAATTE 6 knt oda kapanmazsa

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
250 kontör alan nasıl öğrenci olsun:ehe

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
250 kontör 3 ay geçerli olsa tam bir kampanya olur işte o

izmirligenc

izmirligenc

Üye
simdiye olmadiysa bundan sonrada olmaz zaten hicbi oparator 150 kntre bu avantajlari sunmadi

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
olur olur rekabet var her şey olur:ehe

izmirligenc

izmirligenc

Üye
yazin rekabet dorukta olur zaten insallah insallah olur

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
inşallah :ehe

06semih06

06semih06

Üye
ddddd

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

teoman26

Üye
kampanya olarak en ucuz avea ama malesef oturdugum evde cekmiyor ,vadafon da türksele göre uygun, vadafon kullanıyorum

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
ben aveayı kullanıyorum çekiyor çünkü :ehe

bayraktar1996

bayraktar1996

Üye
bence öğrenciye en iyisi vodofone... turkcell kazık.. avea da iyi ama diğer gsm operatörleriyle indirimli konuşma yapmadı

izmirligenc

izmirligenc

Üye
aveanin yeni cep avantaj super kampanya ya ama faturali hatlar icin bugun mail atiim faturasiz icinde olsun die bakalim dinlicekmi

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
:ehe yürü be yunus :ehe

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Bana gelen mailde degerli musterimiz... yahu musteriniz degilim ki zaten mail kismindan aboneniz degilimi isaretledim.:hmmm gorusum icin tesekkur edermis yaptigim degerlendirme onemli imis ( on odemeli hatlar icin bekliyoruz dedim) ne degerlendirmesi hemende kendilerine deger katiolar:ehe ilgili birimlere aktarilmis olup degerlendirmeye alacaklarmis
bildik seyler gecin bunlari diyecem ama aynisi yollicaklar bu robot adamlar ya ne yazsak hep kayitli seyler sistem tarafindan
burdaki cep avantaj icin mail atmistim
http://www.maxicep.com/vodafone-kam...e-dan-yeni-cep-avantaj-tarifeleri-323692.html

avea' da boleydi ama bikac kez bi suru sey yazdim daha sonra vazgectiler yazdklarima tek tek cevap veriyordu nede olsa ilk kullanilarindan biriydim hey gidi gunler ya aria 100 konturlu hat 6 tl idi ve aninda aciliyordu kontur 7 falandi sanirim kontur bitince direk hat alirdim kontur yerine

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
:ehe bence kişi kişi dönmeleri çok zor adamlarda para kazanma peşinde:)

Üst Alt