Duyuru Yenilenen 2016 Model 4.5G Hızında MaxiCep.Com Ana Sayfası :)

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Sen de denesene bi @MAERKEK

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Murat Alper ve PALA.

Cadillac34

Üye
Sabah siteye mobilden girememiştim. Opera Mini ile girerim her zaman. Bildirimler de gözükmedi. Sayfanın sadece üst kısmı görünüyordu.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Sabah siteye mobilden girememiştim. Opera Mini ile girerim her zaman. Bildirimler de gözükmedi. Sayfanın sadece üst kısmı görünüyordu.
Hocam 3 gündür denemediğim yol, yordam kalmadı. Sorun sadece burada oluyor :hmmm

PALA.

PALA.

Üye
Kim ilgileniyor bu sorunla?
Site tasarımı ile @Ozan bey ilgileniyor, söyledim de başka sebeplere bağlıyor. Sorun burayla alakalı.
Önce yatay görüntüleme bozuldu, sonra dikey görüntüleme de bozuldu.

• Beğen
Tepkiler: phasan ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
Başka tarayıcı denedin mi? Mesela; Modlu Opera Mini Firefox'u dene bakalım. Şimdi baktım da Modlu Opera Mini zaman aşımı hatası veriyor.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Başka tarayıcı denedin mi? Mesela; Modlu Opera Mini Firefox'u dene bakalım. Şimdi baktım da Modlu Opera Mini zaman aşımı hatası veriyor.
UC ile denemiştim onda sorun yoktu ama o da çok vasat sörf yapılmıyor. Az evvel 1 defa açıldı ama sonra yine aynı oldu :hmmm

Cadillac34

Üye
O zaman tarayıcıyı kaldırıp tekrar yükle bari.

Cadillac34

Üye
Var tabii. Seninle aynı durumdayım.

PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Bu da ekran görüntüsü. Sadece sayfanın üst kısmı gözüküyor ve sayfanın tamamını yüklemiyor.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Bu da ekran görüntüsü. Sadece sayfanın üst kısmı gözüküyor ve sayfanın tamamını yüklemiyor.

Aynı durumdan muzdaribim, aşağıdaki alıntı da benim durum...
Hocam ben ilk mesajda durumu mu anlattım maxicepe girince sayfa açılır gibi oluyor ama yüklenmiyor. 3,5 G ile de aynı...
Siz bana gece moduyla giriş yap diyorsunuzda sayfa hiç açılmıyor ki :hmmm sadece forumun üstündeki maxicep yazısı çıkıyor.
@Cadillac34 Hocam sizde böyle bir sıkıntı var mı ? Maxicep sitesi yüklenmiyor :hmmm

Hiçbir şekilde yeni ve cevaplanmamış mesajlarda açılmıyor... Birisi benim cihaza beddua mı etti :)

Baydırman

Baydırman

Moderator
@Ozan

Cadillac34

Üye
Niye kimse ilgilenmiyor bu sorunla?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Niye kimse ilgilenmiyor bu sorunla?
Adminimiz konu ile ilgilenmektedir. Kaldı ki birde sosyal hayatımız da vardır, zamanımız oldukça ilgilenmekteyiz. Sorun anlaşılmış olup ilgilenilmektedir.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34