Yeni Volswogen Transporter ( makyajlandı )


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
2010 model yılı için makyajlanan Transporter hayranlarını yeni yüzü ve güçlü motorlarıyla mutlu edecek. VW Caravelle, Transporter, California ve Multivan’ın fotoğrafları ve resmi bilgileri açıklandı.Yeni Volkswagen Transporter ‘ın yeni yüzlü 2010 modellerinin öz ızgarası, tamponu, farları ve yan aynaları değişmiş. Mevcut Golf ile far ve radyatör tasarımı benzetilen araç eski modele göre daha sportif görünüyor. İç mekan da ise modernize edilmiş ve VW Golf’tekine benzer bir direksiyon simidi kullanılmış.

Araçların kalbindeyse 1968 cc’lik TDI motorlar bulunuyor. 1968 cc’lik TDI’ın motorun 84 HP güç / 220 Nm tork, 102 HP güç / 250 Nm tork, 140 HP güç / 340 Nm tork ve 180 HP güç / 400 Nm tork üreten versiyonları görev yapacak.

180hp’lik versiyon markanın yeni geliştirdiği çift kademeli çift turbo teknolojisiyle donatılmış. Bu sayede motor devirle birlikte değişken değerleri sunacak. Motorda ayrıca partikül filtresi standart olarak bulunacak. 7 ileri DSG şanzıman bu sınıf araçlarda ilk kez opsiyonel olarak sunulacak.

Binek versiyonlar olan Volkswagen California ve Multivan’ın tanıtımı 2009 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapılacak. Volkswagen Transporter ve Caravelle’in 2009 sonunda Türkiye pazarında satışa sunulması bekleniyor.
 
Salihyet

Salihyet

Üye
Geçenlerde boluda bindiğim transporter ın (2006) freni patladı :hmmm fren boşaldı yola balatanın yağı sanırım aktı, tuhaf araba yaa..
 
acarbay

acarbay

Üye
bu arabaya aşığımm...
 
orgeneral3379

orgeneral3379

Üye
arabanın motorunda pek değişiklik yok sanırım. biraz karoser değişmiş gibi. hoş olmuş, yakışıklı bir arabaydı zaten şimdi dahada güzel...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt