[Yeni ve En Basit ] System Hack,Sertifika Sorununa Son - HelloCarbide

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asisempatiq

asisempatiq

Üye
kardesim çok çok sağol basarıyla tlimi hackladım kimse olmuor demesin oluyor hemde başarilı çok ii bi şey artık herşeyi yükleyebiliyorum tl n73

N73 ü haclesen nolur haclemesen blader :D

kral_can

Üye
kardes bu anlatim 3yil ônce olmus:d daha guncel ve tehlikesiz sorunsuz hack yöntemi varmi yardım!

sagopa63

sagopa63

Üye
Hepsi tamamda Hello Carbide programını açıyorum seçenek menu1'e bastıgım gibi programdan cıkıyor ne yapmam lazım yardım edin tlfnum E71 501.21.001
Tşkrler

letterkan35

letterkan35

Üye
:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:
ferret
yukledim installserver.exe yi ama sonuc yok
ayrıca yuklemeye calıstıgım tum .sis lere dosya bozuk uyarısı veriyo signed veya unsigned hepsine
n95
quickoffice 5.0.32 asıl derdim hala unlock istiyor

--------------- Ekleme ---------------

darknessidea da n95 te problem yasamıs
telefondan mı abi acaba?

uatakanf

uatakanf

Üye
benim n73 e hellocarbide yüklenmiyorki, tarihi geri aldım gene olmadı ne yapcaz arkadaşlar:hmmm

global_deejay

Üye
Hiç diğer işlemleri uğraşmayın bu en sorunsuz yöntemdir denenmiştir çatır çatır kuruyorum yazılımları ellerinize sağlık.

benbabacan1

Üye
arkadaşlar eğer tel yazılımı 2009dan sonra ise bu program hiçbi işe yaramıo sadece eski sürümlerde işe yarıo

ismail57

ismail57

Üye
selamun aleykum ben tele yeni format attm geçen ay hacklemiştim teli fakat şimdi hellox sürümlerini veya başka bir program yüklerken sorun çıkrtıyor.gerekli uygulama erişimine izin verilmedi diyr bu sorunu nasl çözebiliriz acaba yardımcı olrsanız sevinirim:hmmm

----------Eklendi @ 13:03:49 ---------- Yazıldı @ 11:28:53 ----------

olmuyor kardeşim olmuyor benim telefonum olmuyor çıldırtacak bu beni :S

onur526

Üye
Kardeşim sağol ya bende hafıza kartı yok ama yaptım gerçekten çok sağol.....

----------Eklendi @ 23:57:35 ---------- Yazıldı @ 23:54:43 ----------

Kardeşim tarihi 01.01.2009 a al hadi kolay gelsin

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

ballyunuvar

ballyunuvar

Üye
kardeşim eline saglık uykumdan oldum ama degdi :)

siliterin

Üye
arkadaşlar ben n73 de denedim gayet güüzel çalışıyor baya ugraştırdı ama arkadaşın yazdıklarını kabataslak okumayın çünkü bi şey kaçırınca olmuyo bende öyle yaptım olmadı ama şu anda gayet güzel çalışıyor eline saglık dostum

sabri04x

sabri04x

Üye
tşklrrr

rezolar

rezolar

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]N73 te oluo 1 kerede yaptım.[/SIZE][/COLOR]

baris_besnili

Üye
arkadaşlar bende sadece bir defa sordu hemen kapandı ya telefonum n95 LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM :(

tektonik1907

tektonik1907

Üye
opda dan sertifika alamayan benimle özelden iletişime geçsin adlarına alınır ve istedikleri siteye upload edilir

ozkan1987

Üye
hallomuduru nedir 5320 de bvi halata yaramadı

----------Eklendi @ 16:39:24 ---------- Yazıldı @ 16:37:50 ----------

Yeni ve güncellenmiş telefonlarda (Örneğin bende güncellenmiş N79 var) SYS/bin klasörüne erişilmiyor. (Yada öyle bir alt klasör yok)

HelloCarbide'yi çalıştırıp Menu1'i seçtiğinizde hiçbirşey olmuyor.
Hiçbir soru gelmiyor.
Kimse kimseyi kandırmasın "yok bende oluyor" v.s gibi masallarla.
"Güncellenmiş" s60v3 FP2 telefonlarda çalışmıyor.
(Güncellenmeden önceki hallerinde çalışıyor mu orasını bilmem)

Sanırım HelloCarbide'nin yeni bir sürümü çıkana kadar beklememiz gerekecek :(
Kandırmaca resmen...

newkral

Üye
x plorenın illa 1.22 sürümümü olmak zorunda 1.53 sys yi acmıyor dediklerını yaptıgım halde

wildelzem

Üye
hello carbideyi yükelemeye çalıştığımda süresi geçmiş sertifika diyo.biri yardımcı olabilirmi lütfen :(

merhaba mustafa

Üye
arkafaslar yukluom soru sormadan kapanıyo yardm adm ltfn :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt