[Yeni ve En Basit ] System Hack,Sertifika Sorununa Son - HelloCarbide

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xsir

xsir

Üye
her sertifikalı proğram yüklerken bunları yapmaya gerek yok sanırım degilmi kardeş bu işlemleri birkere yapmak yetiyor sanırım yanılıyomuyum?ben yaptım bu işi her halde sagol...

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
evt sadece bi kere yapmanız gerekir..öbür türlü ne güç,nede vakit yeter

luupuus

luupuus

Üye
e50 de oldu ama baya bi zor yapabildim 3 kere tele format attım ama yapabildim sağol

xsir

xsir

Üye
VALAHİ ARKADAŞLAR BEN ARKADAŞIN ANLATIMLARINA GÖRE YAPTIM BENİM TEL NOKİA N73 MUSİC EDİT VE CATIR CATIR CALIŞIYOR:oke:GERCEKTEN SÜPER BİŞEY BU KURTULDUM SONUNDA BU SERTİFİKA OLAYINDAN .İLK OKUDUGUMDA OLAYI YAPAMAM SANMIŞTIM AMA HERŞEWYİ SIRAYLA YAPINCA OLUYOR SÜPER YAAAAA:kop:[Yeni ve En Basit ] System Hack,Sertifika Sorununa Son .daki işlemleri yaptım sırayla.ya kardeş çok sagolasın kurtardın beni şu sertifika işinden:oke:

trust-cloud

trust-cloud

Üye
ferret
yukledim installserver.exe yi ama sonuc yok
ayrıca yuklemeye calıstıgım tum .sis lere dosya bozuk uyarısı veriyo signed veya unsigned hepsine
n95
quickoffice 5.0.32 asıl derdim hala unlock key istiyor

--------------- Ekleme ---------------

darknessidea da n95 te problem yasamıs
telefondan mı abi acaba?
aynı hatayı bende de verio kafayı yiyicem yaaa yapsaydık daha iyiyidi n95 8gb de olmuyo ve telden hellocarbide silinmıyo şimdi tek çarem tel format atmak başka çaresi yok

mr.faruq

Üye
Hocam 10 numarasın.Valla biraz uğraştırdı ama yaptım yani.Ellerin dert görmesin.

kyoman

kyoman

Üye
Ferret SAOOL dostum..

alikelek

Üye
eline emeğine sağlık

alsdmr

Üye
işlemleri yaptım ama artık hiç bi şey yukleyemiorum
ne gonderirsem gonderiim dosya bozuk diyor :(

gecersiz02

Üye
installserver.exe dosyasını ise Hafıza kartının ana dizinine atın.
kardes n73 üm var ana dizini neresi oluyo tek onu bulamadım bulursam tamamdır

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Anadizin hafıza kartına direk at demek.

carlos3x

carlos3x

Üye
secman çok pratik, office benim n73ü bozdu format atmak zorunda kaldım bilgilerinizee. quickoffice 5.0.32 kolay lokma değil anlayacagın.

System X

System X

Üye
evet n73 100 de 100 çalışıyor.çok basit bir yöntem.sertifikayla bile yükleyemediğim bir programı kolaylıkla yükledim.sağolun.

YAKIsicli

Üye
ferret telefon camiasında vazgeçilmez olduğunu yazmama gerek bile yok süpersin ama modo.sis diğer arkadaşta olduğu gibi bende de dosya bozuk uyarısı veriyor..ama çok ta önemlideğil önceki adımlardı benim için önemli olan

busy2

Üye
Symbian OS 9.2 için

salihche

Üye
umarım bu seferv olur bundan önce 10 uygulama denedim olmadı

arkadaşlar ben çok uğraştım ama sonunda başardım. önce telefona format attım sonra installserver.exe dosyasını c:sys/bin/ klasörüne rehberde anlatıldığı gibi attım. herkese kolay gelsin bu arada modo programını hiç yüklemedim.

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
bozuldu teleon modo yu yaparken ya hiç bi şey yüklenmio xplore da bozuldu acil yardım istiyorum format attırmayın lütfen bana

ama hocam bi yardım eli uzatın lütfen ya

imotep_1

Üye
Alıntı: myth@ göndermiş. >
ferret
yukledim installserver.exe yi ama sonuc yok
ayrıca yuklemeye calıstıgım tum .sis lere dosya bozuk uyarısı veriyo signed veya unsigned hepsine
n95
quickoffice 5.0.32 asıl derdim hala unlock *** istiyor

darknessidea da n95 te problem yasamıs
telefondan mı abi acaba?

aynı hatayı bende de verio kafayı yiyicem yaaa yapsaydık daha iyiyidi n95 8gb de olmuyo ve telden hellocarbide silinmıyo şimdi tek çarem tel format atmak başka çaresi yok

Çözüm...

1: C:sys/bin/installserver.exe dosyasını silin
2: adresinden indirdiğiniz installserver.exe yerine atın sorunsuz çaluşacaktır...

ben denedim oldu .. tlf: n95 8gb

sir-EC

Üye
vallahi mükemmelsin kardeşim eline saglık teşekkürlerrrrr

drdrdrdrdrdr

Üye
Arkadaşım,'' Xplore v1.22P rogramını kapatmayın arka plana(menü tusuna basarak arka plana alabilirsiniz) '' demişsin ancak programı kapatmadan nasıl arka planda çalıştırıyoruz,lütfen yardım edermisiniz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt