Yeni Televizyon Aldik Vestel Smart TV

Sponsorlu Bağlantılar

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
menu tusuna basıp menu geldıkten sonra 4725 tuslamanız sızdede panelı gosterır.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.

fthakan

fthakan

Üye
slm bende bikaçgün önce vestel 42pf8575 model tv aldım lg ve vestel arasında çok gidip geldim ama vesteli tercih ettim ekran kalitesi çok güzel 3d olayını da denedim normal filmi 3d ye çevirince derinlik ayarları ile oynayınca biraz iyi oluyor ama gerçek 3d film gibi olmuyor dün akşam int bikaçtane 3d demo indirdim sanırım mkv uzantılıydı 1080p olanlar çok kaliteli görünüyor yaklaşık 4dk olan videonun boyutu 250mb falandı kaliteli film olursa süper görünüyor bide çok uzaktan izlemeyin sorusu olan varsa cevaplayabilirim vestel süper bişey fiyatta iyi ayrıca int üzerinden film ve video izleniyor diğer markalardaki gibi bi süre sonra bellek dolu uyarısı vermiyor.

dadas28

Üye
İyi de Yerli diye ve Tv kayıt var diye aldık PVR kapalı bütün heveslerimiz boşa gitti.

iizzz

iizzz

Üye
slm bende bikaçgün önce vestel 42pf8575 model tv aldım lg ve vestel arasında çok gidip geldim ama vesteli tercih ettim ekran kalitesi çok güzel 3d olayını da denedim normal filmi 3d ye çevirince derinlik ayarları ile oynayınca biraz iyi oluyor ama gerçek 3d film gibi olmuyor dün akşam int bikaçtane 3d demo indirdim sanırım mkv uzantılıydı 1080p olanlar çok kaliteli görünüyor yaklaşık 4dk olan videonun boyutu 250mb falandı kaliteli film olursa süper görünüyor bide çok uzaktan izlemeyin sorusu olan varsa cevaplayabilirim vestel süper bişey fiyatta iyi ayrıca int üzerinden film ve video izleniyor diğer markalardaki gibi bi süre sonra bellek dolu uyarısı vermiyor.
bunuda test edebilirsin

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Pvr devre dışı dil değiştirme devre dışı hepsini devre dışı bırakmış sırf vergiden kaçmak için hatta ds ses sistemi bile yok vestel de illle de ses sistemi lazım. Vestel çok yiyorsun bizi gerçekten yazıklar olsun. Beko arcelik yine daha mantıklı.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Karalama Yapmaya Gerek Yok Bende 42FA800 Modeli Var 3Dde Gayet GüzelPerformans Alıyorum.Dİğer Markalarda Bile 2D Görüntüyü 3Dye Çevirsen Bile Sanal 3D Olduğu İçin Bişey Anlaşılmıyor.Piyasada Fiyat Performans Cihazi Olarak Vestelden İyi Cihaz Bulamazsın.
Vestel marka degil ki o paneller. LG paneli kullanılıyor. Parçalar çinde üretiliyor. Üzerine vestel logosu basılıyor
En Azından Birşeyler Yapmaya Çalışıyorlar Değilmi? Yerli Adı Geçiyor Bitti Karalama Yapmaya Gerek Yok.Bu Tüm Firmalarda Olan Birşey

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Karalama Yapmaya Gerek Yok Bende 42FA800 Modeli Var 3Dde Gayet GüzelPerformans Alıyorum.Dİğer Markalarda Bile 2D Görüntüyü 3Dye Çevirsen Bile Sanal 3D Olduğu İçin Bişey Anlaşılmıyor.Piyasada Fiyat Performans Cihazi Olarak Vestelden İyi Cihaz Bulamazsın.

En Azından Birşeyler Yapmaya Çalışıyorlar Değilmi? Yerli Adı Geçiyor Bitti Karalama Yapmaya Gerek Yok.Bu Tüm Firmalarda Olan Birşey
Değerli insan karalama ayrı iştir. Doğruyu dile getirmek ayrıdır. Bak beko arcelik ürünlere demiyor ben türk malı. Ve cihazda şu özelikler varsa vardır yoksa yoktur. Ama vestel ne yapıyor olan şeyi de kaldırıyor fiyat aynı. Bari hiç elleme. Uydu alıcı 10 yıllık eski disvırda bile ses dili değiştirmek varken vestel uydu alıcısı olan tv de iptal etmiş. Gidin diyor uydu alıcı alın. Bazı menüler devre dışı. Bazı ses formatları devre dışı. Yazılım desen yerlerde. Yazık oldu verilen paraya.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iizzz

iizzz

Üye
suney tv haric oda harici cihaz arkasına mont edilmiş.olarak verir oda her tvede degil.tv lerde uydu cihazı bulunmaz.uydu entegresi vardır oda en iyi entegreyi kulanan samsung tur.vestel de bircok.TÜRKİYEDEsatılan.tvlerden iyidir

Üst Alt