Yeni Televizyon Aldik Vestel Smart TV

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Televizyon Aldik Vestel Smart TV
Merhaba arkadaslar bugün yeni televizyon aldik 47" vestel 9060 modeli baya kariştirdim bi kac ozelligi hosuma gtmedi normal goruntuyu 3D cevirme var yaziyo actim goruntu berbat oldu gozluk taktim yine ayni tabi 3D blu ray ler kadar iyi olamaz ama neden var bu ozellik madem boyle yaramiyo bir baska sorumda internet icin bildigimiz LAN girisi var oraya yada USB lerden birne TP-Link marka wireless anten var onu taksam ne olur calismaz gibime grliyo ama anten bende degil calisirsa alicam verdigim kisiden birde 3D video yu yani filmi indirip flasa atsam medya tarayicidan acsam 3D mi acar 2D mi ?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Cok heyecan yapmışsin .
3d smart tv ler akıllı yazılımı o kadar daha gelişmedi her marka ağır sayılır . Menüler kasar. 2d den 3d olayı ise fasa fiso . Müşteri çekme taktiği . Hiç bir zaman orjinal 3d nin yerini alamaz

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Hayal kırıklıgı bu olsa gerek :(

Luck Star

Luck Star

Üye
O kadar dert etme bence 3d cevirme olayini

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Çözdüm zaten olayı çok güzel oluyor :)

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
2D to 3D Olayı Tamamen Hikayedir Nedeni İse Şuan Kullanılan Yazılımsal Sorunlardır. Hangi Tv'yi Alırsan Al Bu Sorunla Karşılaşıcaksın. Orjinal 3D Blu Ray Film Dışında 3D Zevki Alamazsın.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
evet orjinal 3d film olması gerekio ne yazık ki :(

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bedava olsa bile vestel almam. :no:

Luck Star

Luck Star

Üye
Konuyu dagitmayin...

Luck Star

Luck Star

Üye
peki dağıtmyalım yalnızca niye vestel almak istemediğni sormak istemiştim

Ben aslinda arkadasa demek istemistim , hem konuyla alakasiz hem de marka kotulemek hem de adam zaten vestel aldim diyor bir de onda pismanlik duygusu birakmis oluyor o yuzden dedim..

Vestel gayet iyidir . Servisi ve ucuz teknolojisini seviyorum. 50" smart full hd 400hz 1100tl ye almistik.. philips 42"de var ama kaliteli olsada fiyat farki onemlidir...

• Beğen
Tepkiler: iizzz ve CaptainPrice.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ben aslinda arkadasa demek istemistim , hem konuyla alakasiz hem de marka kotulemek hem de adam zaten vestel aldim diyor bir de onda pismanlik duygusu birakmis oluyor o yuzden dedim..

Vestel gayet iyidir . Servisi ve ucuz teknolojisini seviyorum. 50" smart fu ll hd 400hz 1100tl ye almistik.. philips 42"de var ama kaliteli olsada fiyat farki onemlidir...

şu an ben de Vestel 42pf8175 3D smart tv kullanıyorum gayet memnunun vestel'i kötülemek yalnıs nedeni: hem alırken ulke ekonomisine kazandırıosun hemde ucuz ve kullanıslı bir marka

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye

Vestel gayet iyidir . Servisi ve ucuz teknolojisini seviyorum. 50" smart fu ll hd 400hz 1100tl ye almistik.. philips 42"de var ama kaliteli olsada fiyat farki onemlidir...
Vesteli kötülemek değil tercih farkı.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Tabi ki de fikirlerine saygi duyuyorum ama iyi de olsa kötü de olsa daha nazik olmak gerekir. Ağır oldu o yorumun ...
İsteyen istediğini alabilir.Kendi görüşümü söyledim sadece.Nedeni ise daha önce başıma iş açması.Konu ile alakasız ise şikayet edebilirsiniz.

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Kardeşim Şuan Şikayet Ettiğin Vestel Smart Tvlerde LG Görüntü Birimi Paneli Kullanılmakta. Vestel 9060 Vestel 9090 Sürümlerinde Menü Tuşuna Basıp 4725'i Tuşlamanız Takibinde Örnek. Panel:42_LG_... Yazar. Yada 55_LG_... Yazar. Bilip Bilmeden Lütfen Yorum Yapıp Marka Lanetlemiyelim.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
muxo

muxo

Üye
Vestel marka degil ki o paneller. LG paneli kullanılıyor. Parçalar çinde üretiliyor. Üzerine vestel logosu basılıyor

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Bende Farklı Birşey Söylemedim Aynısını Söyledim Lg Panelleri Var Vestel Tvlerde.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Kardeşim Şuan Şikayet Ettiğin Vestel Smart Tvlerde LG Görüntü Birimi Paneli Kullanılmakta. Vestel 9060 Vestel 9090 Sürümlerinde Menü Tuşuna Basıp 4725'i Tuşlamanız Takibinde Örnek. Panel:42_LG_... Yazar. Yada 55_LG_... Yazar. Bilip Bilmeden Lütfen Yorum Yapıp Marka Lanetlemiyelim.

bendeki 42pf8175 tv de hngi tusla ogrenebilirim paneli...

Üst Alt