Yeni sorunumun adı PATCH"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sorunumun adı PATCH"
Arkadaşar Patch yapıcam ama bu winhex programının full wersiyon olması lazımmış. ******inde 2 adet key şifresi war ben 2 sinide demedim bir türlü kabull etmio. Bi yardımcı olursanız sewinirim...:yardim: :yardim:

luckyesref

luckyesref

Üye
programın adını ve versiyonunu yazsana bi bakiyim ******e.
Menüden About varsa tıkla orda versiyon yazar.

berkant10

berkant10

Üye
winhex i boşver apatcher die biaşka bi patch programı var onu dene çok stabil çalışıyor

onuer007

onuer007

Üye
patch yapma yerınde ki kullanılan program bu ve bende ***** yapamadım.
program patch deki belirtilen versıyon 3,05 tir

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
luckyesref' Alıntı:
programın adını ve versiyonunu yazsana bi bakiyim ******e.
Menüden About varsa tıkla orda versiyon yazar.
Programın ismi winhex sürüm 13.0 ama sorun ****** bulamayışım deil ******i kopyaladığım halde çalışmaması.
****** adresi:
Burdaki bilgileri nasıl kopyalıcağımızı biri yazarsa sewinirim...:yardim:

luckyesref

luckyesref

Üye
Selam roce sana winhex paketi hazırladım içine dökümanıda koydum ve nasıl yapılacağını anlalttım.Sana iyi çalışmalar. Winhex v13 sr9

umarım ceza yemem :huhu:

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş çok saolasın. Birçok kişiye danıştım bu konuyu ama kimse kılını kıpırdatmadı. Çok baba adammışsın. Tebrikler...

luckyesref

luckyesref

Üye
Önemli değil. İşline yaradıysa ne mutlu bana.

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
Aslında yaradı sayılmaz.Çünkü bu sabit konudaki patch yapma bölümünde ne dendiyse yaptım ama az kalsın telefonumdan oluyodum. PATCH YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARDIK. :gul: Telefon açıldı we bembeyaz bi sayfa geldi bidaha kapatamadım. Bataryayı söküp kapattım. Sonra yeniden N4 ü yüklemek zorunda kaldım. Şimdi ii tel ama bu patch işini bir türlü kıwıramadım. Yardım edende yok zati. :vur: :vur: :vur:

luckyesref

luckyesref

Üye
Teknik kısımda sana istediğin programları tedarik edebilirm ama Yazılım kullanma konusunda fazla bir bilgim yok. anladığım kadarıyla sadece boot ederken hata vermiş.bence dökümanları baştan oku ve tekrar dene sonuçta N4 yüklediğinde düzeliyo dedin.
Arkandayım.Hep destek Tam destek.

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle luckyesref çok saolasın. We şimdi neden telefonun açılmadığını anladım. Sabit konu olan patch yapma bölümünde şu yazıyı atlamışım ben.
2- Pack_www.sx1-flashing.tk.rar dosyası gerekmektedir. Bu dosya içinde PATCH yapmadan önce telefonunuzun MMC'sine yani
e: sürücüsüne kopyalamanız gereken dosyalar bulunmaktadır. Eğer bu dosyaları MMC ye kopyalamazsanız telefonunuz açılmaz.

Bu dosyayı nerden bulucam. Warsa bi link atıwer luckyesref.

luckyesref

luckyesref

Üye
Dosya'nın içeriğini bilmesemde nette bunu buldum.Belki işine yarar.
ben içine baktım T9 için Türkçe dil desteği yok.Ona göre :)

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
roce' Alıntı:
Aslında yaradı sayılmaz.Çünkü bu sabit konudaki patch yapma bölümünde ne dendiyse yaptım ama az kalsın telefonumdan oluyodum. PATCH YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARDIK. :gul: Telefon açıldı we bembeyaz bi sayfa geldi bidaha kapatamadım. Bataryayı söküp kapattım. Sonra yeniden N4 ü yüklemek zorunda kaldım. Şimdi ii tel ama bu patch işini bir türlü kıwıramadım. Yardım edende yok zati. :vur: :vur: :vur:
arkadaşım bence bilgin varsa yap yoksa iş kolay deil hex cod larını bilmen gerekio yapman için zaten yeterince arkadaşlar yardımcı oluyorlar bence arkadaşlara haber ver onlar yapsınlar allah muhafaza telefon uçar haberin olmaz dostum byy

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
luckyesref' Alıntı:
Dosya'nın içeriğini bilmesemde nette bunu buldum.Belki işine yarar.
ben içine baktım T9 için Türkçe dil desteği yok.Ona göre :)

Saolasın luckyesref bi deniyim bakalım nolcak. Sonucu haber weririm. Biraz acı olcak ama neyse...:bilmem:

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış msj...

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış msj...

ocu77

ocu77

Üye
arkadaşım hali hazırda derleyip toparladığım 2 patch paketi var elimde..yapman gereken orjinal fw üzerine bu patchleri winswup memory patcher ile uygulayıp fwyi yüklemen..hex kodları ile bu iş çok zor ve seni uğraştırır aynı zamanda riskli bir işlem...Ben N4 kullanıyorum onun üzerine torlasan toplasan 4 yama yapmışımdır.Onlarda gereksiz uyarıları kaldırma,tuş kilidi msjı kaldırma,uninstall dosyalarını c den e ye alma bide formattan sonra tarih ve saatin kalma patchleri....

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
luckyesref' Alıntı:
nasıl yanlış msj???
verdiğim program işe yaramadı mı???
Ya sizinle alakalı bsy deil bu. Bu sayfada bir deneme yaptım ama başarısız olduğu için msjı değiştirmek zorunda kaldım. O yüzden yanlış msj yazdım. Bu arada senin werdiğin programın türkçesini we .sis uzantılısını buldum ama yinede tekrar patch yapmayı gözüm almadı. İyice tırstım açıkcası. Çoğu kişi bu iş öle basit deil bilmeden yapılmaz telefonunu kaybedersin dedi. Bende riski göze alamadım açıkcası...

roce

roce

Üye
    Konu Sahibi
ocu77' Alıntı:
arkadaşım hali hazırda derleyip toparladığım 2 patch paketi var elimde..yapman gereken orjinal fw üzerine bu patchleri winswup memory patcher ile uygulayıp fwyi yüklemen..hex kodları ile bu iş çok zor ve seni uğraştırır aynı zamanda riskli bir işlem...Ben N4 kullanıyorum onun üzerine torlasan toplasan 4 yama yapmışımdır.Onlarda gereksiz uyarıları kaldırma,tuş kilidi msjı kaldırma,uninstall dosyalarını c den e ye alma bide formattan sonra tarih ve saatin kalma patchleri....
Bana gerekli bütün programları update yapıp koyarsan we adım adım yardım edersen yaparım. Bunuda sen kabul etmezsin herhalde. Kabul edersen burdan haber wer msnden halledelim bu işi. Açıkcası telefonu kaybetmek istemiyorum... Saygılarla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt