Yeni sistem hac k! (yeni versiyonlarda denedim çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

morsa125

Üye
hocam en güzeli sertifika almak opdadan ondan sonra alınan sertifikayı pc den sig in exe yi kur ve sertifikayı pc deki program sertifikaları sertifikalıyacan programın icine gömüyor ve islem tamam

rathund92

Üye
kardeş ben daha önce aynı yöntemle hack yaptım fakat daha sonra tele kendim format attım tekrar hacklemek istedim helloyu yükledikten sonraki işlemleri tamamladım sonra reset attım fakat rompatcheri kurarken dosya bozuk diyor yüklemiyor ayrıca diğer sisx uygulamalarda da aynı şekilde diyor helloyu kaldırmak istiyorum fakat kaldırma başarısız diyor ne yapmam lazım lütfen yardım..

--------------- Ekleme ---------------

bu arada telefonum n73

'Davut

'Davut

Üye
Tesekkurler :oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
teşekkürler kardeşim

alperunal83

alperunal83

Üye
çok çok tşklr

STaT!C

STaT!C

Üye
kardeş ben daha önce aynı yöntemle hack yaptım fakat daha sonra tele kendim format attım tekrar hacklemek istedim helloyu yükledikten sonraki işlemleri tamamladım sonra reset attım fakat rompatcheri kurarken dosya bozuk diyor yüklemiyor ayrıca diğer sisx uygulamalarda da aynı şekilde diyor helloyu kaldırmak istiyorum fakat kaldırma başarısız diyor ne yapmam lazım lütfen yardım..

--------------- [sıze=1]ekleme[/sıze] ---------------

bu arada telefonum n73

benimki de aynı oldu lütfen yardım

WreckagE

Üye
ya ustam dedıklerını harfıyen yaptım ama olmadı guncellestırme hatası dıyor uygulamaları dırekmı yuklıcem yoksa kurdugumuz programlarla ılgılı bır ıslemmı yapıp yuklıcez tel n95 8gb

muratyanik_61

Üye
o kadar basit anlattınki hemende anladıkkkk, yok mu bu işin basit bi yöntemi yaaaaa

zaza

zaza

Üye
arkadaşlar n73 deniyodum x-plorer i açtım bende önceden kuruluydu arka planda bıraktım hellecarbide uygulamasını kurarken sertifika hatası verdi yılmadım tel tarihini 2 sene geriye alınca kuruldu sonra çalıştırıp şeçnekleri tıkladım dediğiniz gibi menu1 en baştaydı seçtim bi soru sordu yes dedim kapandı sonra exe dosyasını alıp c: sys bin dosyasısana attım yedinen başlattım rompacther dosyasını kurayım derken bozuk dedi ama ilk denememde önceden bütün proları yükledim oluyordu ama prolara baozuk deyince tekrar kaldırıp senin yönteminle devam ettim ama şimdide rompacthere bozuk dio bozuk değil ama ne önerirsiniz tel: n73

zaza

zaza

Üye
hala yokmu bilgisi olan ..????

rkap

rkap

Üye
teşekkür işlem işe yarıyor

mursels

Üye
bende de rompacher sorunu oldu yüklemeye izin yok diyor tarih ayarı demissin ne olması gerekiyor

ismail57

ismail57

Üye
Sa bende n82 war hellocarbide kuruyorum ama soru sormadan programı otomatik kapatıyo we x-plore sys de alt klasör göstermiyor yardımcı olabilirmisiniz?

pusatt

pusatt

Üye
bende olmadı bi yardım edin yokmu başka hackleme

Üst Alt