Yeni sistem hac k! (yeni versiyonlarda denedim çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
N81 de yapan var oluyor , fakat versiyonlardan kaynaklı hatalar verebilir , sakin kafayla yavaş yavaş uygulayın :oke:

Anl arkadaşımız çok açık ve net şekilde anlatmış deneyin mutlaka..

oksijensi

Üye
yok yok yok versiyonu tekrar attım format attım biçimlendirdim yine yok yine yok..adım adım yapıoyrum abi ya.. helloda menu 1 yapınca hiçbişi sormadan programdan atıyor.

serser1

Üye
bendede aynı şekilde menu1 yapınca program kapanıyor

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
yok yok yok versiyonu tekrar attım format attım biçimlendirdim yine yok yine yok..adım adım yapıoyrum abi ya.. helloda menu 1 yapınca hiçbişi sormadan programdan atıyor.

peki siz ne yapmasını bekliyorsunuz programın ... ya da program dışarı atınca siz napıyorsunuz...
arkadaşlar ALLAH aşkınıza bas bas bağırıyoruz PROGRAM SİZİ DIŞARI ATICAK ZATEN !!! Asıl iş o sizi dışarı atınca arka planda açık bıraktığınız exploreye girmek , farkına varın artık :nono:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Arkadaş konunun en başında söylüyor zaten ; X-ploreyi aç Ve Kapatmadan Menü Tuşunu Kullanarak Arka Plana Atıp çıkın
HelloCarbide Uygulamasını geçin ve çalıştırın.

Şimdi Menüden Seçeneği tıklayın Menu1 'i seçin
bir soru soracak yes i seç ve program kapanacak şimdi menu tuşuna basılı tutup xplorer a gir ve installserver.exe yi c:sys:bin içine at ve xplorer dan da çıkın restart atın

şimdi rompatcher ı kurun ve kolay gelsin gerisi artık ne patch kullanacaksanız onunla yoluna devam edin

Doğan

Üye
teşekkürler deniyeceğim :sirit:

mertadam1

Üye
Nokia E51 de HelloCarbide'yi kuramadım. Certiificate error verdi. Ne yapmalıyı?

aa12a

Üye
herşey tamam da bu installer exe nerde herşeyi yapıorum onu bulamıyorum telefonum e71

turkordu

turkordu

Üye
Arkadaşlar bu işlemi yaparken installserver.exe çok önemli telefonunuza uygun olmayan installserver.exe 'yi bir kere yanlış atarsanız diğer atmalarınızda hata ile karşılaşacaksınız.

rulocuk

Üye
Saol Kardeşim Suppersin yha ... İnanamıorum Oldu yha :)=

inci55

inci55

Üye
son sürüm n95 8 gb kullanıyorum; bu program da olmadı :(

mcilve

Üye
ya bana menu1 de soru filan sormuyo yanlış bişeymi yapıyorum aynı anlattığınızı yapıyorum 5320 xm var kırdım oldum valla

cecis

Üye
Ya benim n 95 c de sys dosyası yok ne iş anlamadım ben gizli dosyaları gostwer seceneğini de işaretledima ma sys dosyası yok bu nasıl oluyo ki.?ayrıca HelloCarbide programına gırıyorum menu 1 e bastıktan sonra programdan cıkıyor bu neden oluyor anlamadım :(

arven_005

arven_005

Üye
arkadaşım bu yeni bişey değil bu uygulamayı ferret çok önce açıklamıştı maxiceptekilere...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
cok sagol denedim süper oldu eline saglık

aa-tolga

aa-tolga

Üye
nokia 6220 c v5 hack yapılamıyor?yardım

husoow

Üye
n82 de certifikat istiyor programda...

TBOYH

Üye
hellocarbide de menu 1 deince hiçbirşey olmuyor.

aa12a

Üye
telefonum nokia e71 {200.21.118 27-11-2008 rm-346 nokia E71-1(202.06)} buda version bilgileri sanırım söylediğin herşeyi harfiyen yaptım herşeyi yükledim explorer dan menü tuşuyla çıktım hellocabirt tiye girdim menü 1 dedim program hiç birşey demeden kapandı tekrar menü tuşuyla explorer a girdim installer exxe yi kopyala dedim c:sys yapıştır dedim budosyaya erişilemior dedi hellocabirt bu telde işe yaramıor başka ir yöntem yokmu imdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat

N73Kullanıcısı

Üye
Şimdi Menüden Seçeneği tıklayın Menu1 'i seçin
bir soru soracak yes i seç diye bir soru gelmıyor bana...nedeni ne olabılır tskler..

Üst Alt