Yeni sistem hac k! (yeni versiyonlarda denedim çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

bob_marley_232

bob_marley_232

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sistem hac k! (yeni versiyonlarda denedim çalışıyor)
HelloCarbide,xplorer i kur ve installserver.exe yi tele atın

X-ploreyi aç Ve Kapatmadan Menü Tuşunu Kullanarak Arka Plana Atıp çıkın
HelloCarbide Uygulamasını geçin ve çalıştırın.
Şimdi Menüden Seçeneği tıklayın Menu1 'i seçin
bir soru soracak yes i seç ve program kapanacak şimdi menu tuşuna basılı tutup xplorer a gir ve installserver.exe yi c:sys:bin içine at ve xplorer dan da çıkın restart atın

şimdi rompatcher ı kurun ve kolay gelsin gerisi artık ne patch kullanacaksanız onunla yoluna devam edin

kolay gelsin anlatım bana aittir ve anlatımda geçen tüm dosyalar os 9.2 için olanları aşağıdaki dosyada var.

saygılar.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: genium, ZAFER_0068D, arslanyurek ve 30 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler, işlemin işe yaradığını düşünüyorum son versionlarda bu sekilde imza problemini aşanlar var..

J3y_SuskuN

Üye
s.a teşekkürler gerçekten sertifika hatası veren programları yüklüyor ama programları yüklenen dosyaalrın içine atmıyor çalıştırma exe dosyaları yok acaba nereye atıyor

semirar

Üye
n96 da denedim malesef olmuyor.sys var ama bin kloserı gözukmuyor

asii genç

asii genç

Üye
DeNemekTe Fayda Fayda Var

leprek0n

Üye
valla olmuş görüyor şu an pek inanamıorum şoklardayım :D
peki burada rompatcher ın görevi nedir ? ne işe yarıyor onu anlayamadım.
eline sağlık. (soruşumun nedeni rompatcher ı yüklemek hariç önceki adımları başka anlatımlarda da denemiştim olmamıştı tel: N81 11.0.0.45 son version 05 Ekim 2008)

bob_marley_232

bob_marley_232

Üye
    Konu Sahibi
valla olmuş görüyor şu an pek inanamıorum şoklardayım :D
peki burada rompatcher ın görevi nedir ? ne işe yarıyor onu anlayamadım.
eline sağlık. (soruşumun nedeni rompatcher ı yüklemek hariç önceki adımları başka anlatımlarda da denemiştim olmamıştı tel: N81 11.0.0.45 son version 05 Ekim 2008)

Usta gizli dosyaları açıyor işte.
Disable caps yaparsan z deki private klasörünün içinide görebiliyosun ve c deki.

isyankar3000

Üye
eline sağlık.

seminay

Üye
hepsini uyguladım ama en son rompatcher yükleyemiyorum'' gerekli uygulama erişimine izin verilmedi'' diye uyarı veriyor

bob_marley_232

bob_marley_232

Üye
    Konu Sahibi
hepsini uyguladım ama en son rompatcher yükleyemiyorum'' gerekli uygulama erişimine izin verilmedi'' diye uyarı veriyor

Telefonun tarihine dikkat et.
Deneyenlerde bu zamana kadar sorun çıkmadı.
İnstalserver.exe yi doğru yere attığına dikkat et.

ibocan70

Üye
emegine saglik arkadasim, o kadar ugrastim olmamisti, aynisini cok anlatan oldu okudum ugrastim hayir olmuyor, ama senin kisa ve öz anlatman ise yaradi sorunsuz yaptim hemde tek denemede,

Mesela kumandayi bir türlü yapamamistim( sertifikamda vardi signed yaptigim halde olmamsisti) bu hack yapimindan sonra olmayan oldu , tekrar emege saglik, daha güzel deneyimlerini paylasmak üzere selamlar

kisaca sevindim ve paylasmak istedim

bob_marley_232

bob_marley_232

Üye
    Konu Sahibi
emegine saglik arkadasim, o kadar ugrastim olmamisti, aynisini cok anlatan oldu okudum ugrastim hayir olmuyor, ama senin kisa ve öz anlatman ise yaradi sorunsuz yaptim hemde tek denemede,

Mesela kumandayi bir türlü yapamamistim( sertifikamda vardi signed yaptigim halde olmamsisti) bu hack yapimindan sonra olmayan oldu , tekrar emege saglik, daha güzel deneyimlerini paylasmak üzere selamlar

kisaca sevindim ve paylasmak istedim

eywallah ustam sağolasın

eddyredline

eddyredline

Üye
s.a teşekkürler gerçekten sertifika hatası veren programları yüklüyor ama programları yüklenen dosyaalrın içine atmıyor çalıştırma exe dosyaları yok acaba nereye atıyor
:pro: sys dosyasındaki bin dosyasına atar kardes "c" yada"e" de olabiliyor:oke:

seminay

Üye
bin klasörünü biz açsak olmazmı kendi çıkması mı lazım

seminay

Üye
rompatcher ı kuramıyorum gerekli uygulama erişimine izin verilmedi diye uyarı veriyor

mehmet 1905

Üye
Kardeş çok sağol. Ama benim telefonum Samsung i450 daha bugün geldi kargoyla. Bu telefon Pre-FP1, FP1, FP2 ye mi giriyor hangisi oluyor. Bir de ben denedim birini FP1 and FP2 yi. Hellocarbide ye gelesiye kadar her şeyi yaptım oldu. Fakat şu Hellocarbide yi açınca Menu1 diyorum hiç bir soru çıkmıyor. Allah rızası için bana yardım et. Kafayı yicem şimdi. Bir şey değil telefonu kırasım geliyor. Neden Menu1 diyince hiç bir şey çıkmıyor. Başka yerlerde de denedim bu Hellocarbide yi yine olmadı. Lütfen yardım et. Acil cevap verirsen sevinirim.

santorsawyer

santorsawyer

Üye
aslansin be helal sana

yusufokur

yusufokur

Üye
benim 6120 de son sürüm var 6.01 çalışmıyor hepsini denedim secman bile sisteme giremedi yardım lütfeeeeeeeennnnnnnnn

talihligen

Üye
benim 6120 de son sürüm var 6.01 çalışmıyor hepsini denedim secman bile sisteme giremedi yardım lütfeeeeeeeennnnnnnnn

aynen 6120 classic te 6.01 versiyonu sistem hacklenmiyor.dün 5.11 versiyonundayken yapılabiliyordu.dün akşam format atıp 6.01 i yükledim.artık hack yapılmıyor

Üst Alt