yeni rompatcher çıkmış...(v3.1)

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
yeni rompatcher çıkmış...(v3.1)
yeni rompatcher 3.1 versiyonu yayınlanmış.kendi sitesi olan symbian toys veya buradan indirebilirsiniz.
Change-Log RP+ v3.0 > v3.1:
+ New: Lite Version is already Signed, you don't need to sign it with a DevCert
+ Improved: InstallServer.rmp patch has been updated
+ Improved: RomPatcherAuto.exe has been renamed to RPPAuto.exe for better compatibility with Samsumg Omnia autostart.
+ NOTE: Due to UID change, you haveto uninstall any previous RP+ versionbefore installing RP+ 3.1 (but you can keep the *.ldd files)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ugurum45, memuzin, İSTİHBARATÇI ve 7 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
sagol

• Beğen
Tepkiler: mangdaşire
anılbaran

anılbaran

Üye
bunun digerinden cok bi farkı vamı

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
bunun digerinden cok bi farkı vamı
bende yeni bulmuştum.yazdıgına göre galiba lite versiyonu sertifikalı,instalserver yamasının sürümü yükseltilmiş,romparcherauto.exe yerine rppauto.exe gelmiş bu da samsung omniada tam çalışması içinmiş gibi birşeyler işte ya :D

anılbaran

anılbaran

Üye
hımm peyki

By'Se7en

By'Se7en

Üye
Mrb Hocam birşey soracağım "RomPatcher+ 3.1" versiyonunu Firmware içine Gömmek için ne yapmak lazım ? Bununla ilgili görsel bi kaynak varmı ?
Bilen bi arkadaş bizle paylaşabilir mi ?

Sormamdaki amaç 5800 kullanıyorum v52 ye güncelledim, v51 de RomPatcher Otomatik çalışırken sorun yapmıyordu ama 52 sorunlu. Tel. Yeniden başlatınca Auto işareti kalıyor özelliklerin üzerinde Ama aktif olduğunu gösteren Yeşile dönmüyor...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
Mrb Hocam birşey soracağım "RomPatcher+ 3.1" versiyonunu Firmware içine Gömmek için ne yapmak lazım ? Bununla ilgili görsel bi kaynak varmı ?
Bilen bi arkadaş bizle paylaşabilir mi ?

Sormamdaki amaç 5800 kullanıyorum v52 ye güncelledim, v51 de RomPatcher Otomatik çalışırken sorun yapmıyordu ama 52 sorunlu. Tel. Yeniden başlatınca Auto işareti kalıyor özelliklerin üzerinde Ama aktif olduğunu gösteren Yeşile dönmüyor...
bunu indir içinde zaten cfwye gömmek için parçalanmış dosyalar var.oradan gömersin de v52 ye yeni mi güncelledin? v52 çıktı hatta biz v60 ın gelecegini duyduk.:hmmm

• Beğen
Tepkiler: doğukanbilir
By'Se7en

By'Se7en

Üye

bunu indir içinde zaten cfwye gömmek için parçalanmış dosyalar var.oradan gömersin de v52 ye yeni mi güncelledin? v52 çıktı hatta biz v60 ın gelecegini duyduk.:hmmm

Eyvallah Mehmet :D Kesinlikle v52 için çok geç kaldım ama Yaşlılık la beraber Üşengeçlik geliyor Hayatta :D
v60 haberini okudum ama o gelene kadar benim 5800 emekli olur :P Çok yaşlandı çoook :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah Mehmet :D Kesinlikle v52 için çok geç kaldım ama Yaşlılık la beraber Üşengeçlik geliyor Hayatta :D
v60 haberini okudum ama o gelene kadar benim 5800 emekli olur :P Çok yaşlandı çoook :D
:D bende 2 sene önce almıştım ama benim için hala taze gelin gibi :ehe

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
OmegA'ya entegre ettim sorunsuz çalışıyor, teşekkür ederim.

mardok

mardok

Üye
sağol

ibrahimyzr

Üye
eline sağlık :)

baronkaro1

Üye
sunlari zipleyip koyuyosunuz sinir oluyom yav

jachagkall

jachagkall

Üye
​şunun sadece patchlerini verebilcek olan var mı?

.Geography.

.Geography.

Üye
Teşekkürler. :good:

ErdoanKys

ErdoanKys

Üye
teşekkürler :alkis

orhnkya

orhnkya

Üye
tesekurler

yalcoom

Üye
benim telefonum v60 napcam ben şimdi??? bu rompatcher'ı kurcam ama hackleyebilirmiyim???