Yeni Nesil Ücretsiz Hosting

Sponsorlu Bağlantılar

Muammer52

Üye
    Konu Sahibi

Sağladıkları Özellikler
2000 MB Disk Alanı
100 GB Bant Genişliği
2 MySQL Veritabanı
FTP Desteği 2
E-posta Hesabı
Web Site Kurucusu
Kod Oto-Yükleyicisi
Reklam ya da Banner yok

Üye Olup Paketten Faydalanmak İçin Tıklayın:

• Beğen
Tepkiler: biltek

biltek

biltek

Üye
reklamsız olması sadece iyi

emrhaydgan

emrhaydgan

Üye
Server'ları yavaş,aynı zamanda reklam atıyor site açıldığında her ne kadar reklamsız denilse de.

biltek

biltek

Üye
xyz uzantılı ücretsiz diyor. ama profilime baktığımda 10 dolar ücret kesiyor.
kesinlikle üye olmayın.

GokhanA89

Üye
Reklam var mi

biltek

biltek

Üye
Ücretsiz değil ...

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

ek064

Üye
Beyler arkadaşım benim Gmail hesabıma fln bağlanmış hangi programlarla yapıyor bilen yardım edebilecek varmı üniversitede programcılığı secicem şimdiden öğrenmek istiyorum 541-347-99-84 telefon numaram

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Hostinger bu , ilk türkiye ye geldiğinde denemiştim o zaman harbi reklamları şimdi eklediler mi bilmem. DÜZ dedikleri gibi ücretsiz ama bu özel bir uzantı olduğundan 3 dolar reg ücreti alıyorlar domain ücreti alınmıyor dediklerine göre de onlardan o 3 doları alıyorlarmış. O yüzden domain ücreti yok reg ücreti var . Free kullanmak isteyenler paket açarken subdomain olarak açsınlar domainleri yoksa. Birde cpanel e bir müddet girmezsen ve siteniz e düzenli kullanmazsan hesabın kötüye kullanımdan yasaklanıyor . Her free hostta olduşu gibi bunda da kaç tane host vardır bir makinada allah bilir 2000 falan o yüzden aşırı yavaş olması normal. Ha bide cpu limiti denen olay var onlarda %2 ile sınırlıdır daha fazlasını vermezler %2 tr ulaşınca siteni 24 saatliğine kapatırlar. O yüzden alastyr gibi bir yerden aylık 10 tl ye host alın kafanız rahat olsun çekilmez bunun çilesi

ek olarak arkadaş kendi api numarasını paylaşmış. Açtığınız her host yada kayıt olan her kişi başına puan alıp hediye alıcaktır. Bilginiz olsun

Üst Alt