Yeni nesil telefonlar için hafıza kartı önerisi?

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Yeni nesil telefonlar için hafıza kartı önerisi?
Merhaba arkadaşlar, 64 GB olan Sandisk hafıza kartım sebebini bilmediğim bir konu yüzünden bozuldu. Bilgisayara başlattığım zaman dosyalari görüyorum ama kopyalamaya başlayınca bağlantı kopuyor. Bunu format atmak için denedigim zaman ayni şekilde hata veriyor ve telefona takınca ise hafıza kartı bozuk biçimlendir diyor. Biçimlendirmeye çalıştığım zaman da yarida hata verip biçimlendirme ekrani kapaniyor. Yani kısacası ne kartı kullanabiliyorum ne de format atabiliyorum. Bu yüzden yeni bir hafıza kartı almak zorundayım bana hangi hafıza kartını ve hangi marka hafıza kartı önerirsiniz?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
64 GB Samsung Evo Plus modelini veya SanDisk Ultra 64 GB Modelini inceleyebilirsiniz. :oke:

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
UHS standartını destekleyen 2-3. Seviye kartları tercih edebilirsiniz

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
64 GB Samsung Evo Plus modelini veya SanDisk Ultra 64 GB Modelini inceleyebilirsiniz. :oke:
Teşekkür ederim yorumun için. 64 almayı düşünmüyorum. 128 gb almayi düşünüyorum ama tekrar bozulmasini istemiyorum. Hangisi yeni nesil telefonlar için yeterli seviyede olur. Aşağıya yazacağım kartı almayi düşündüm ama emin değilim. Nasil acaba?
SANDISK Extreme Pro, Micro-SDXC Hafıza kartı, SD-Adapter, 128 GB, 170 MB/s

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkür ederim yorumun için. 64 almayı düşünmüyorum. 128 gb almayi düşünüyorum ama tekrar bozulmasini istemiyorum. Hangisi yeni nesil telefonlar için yeterli seviyede olur. Aşağıya yazacağım kartı almayi düşündüm ama emin değilim. Nasil acaba?
SANDISK Extreme Pro, Micro-SDXC Hafıza kartı, SD-Adapter, 128 GB, 170 MB/s
Bahdeddiğiniz kart da gayet başarılı. Bu kartlan ihitiyacınız olanı tercih edebilirsiniz.

Üst Alt