Yeni Nesil Nokia 603, 700, 701 ve 808 Pureview Telefonlara Flash Atmak

Sponsorlu Bağlantılar

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
bekleyecegim

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
garantiye gonderecem olmadi napim

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Karar senin. Cfw den Ofw ye geçiş ve Downgrade anlatımlarında dead flash anlatımı mevcut. Biraz karışık ve riskleri var. Eğer dead flash hiç yapmadıysan garanti işini düşün yada downgrade işinde uzman bir arkadaştan yardım al.

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
garanti disi neden kalsin ki??

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Bi konuda öyle okumuştum hangi konuda hatırlamıyorum şimdi dead flash serviste fark ediliyormuş ama düzeltmek içinde birşeyler yazıyordu :ehe

Dimi3

Dimi3

Üye
Oradaki downgrade 2. Nesillerde geçerli değildi sanırım..

Ayrıca ellerine sağlık, çok yararlı bir konu olmuş :good:

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler umarım yardımcı olmuş olurum :)

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
harika anlatım rahatlıkla ilk flashımı attım çok teşekkürler

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
Telefon İngilizce kaldı .. Hackleyemiyorumda :D Garantiye Göndercem 10 gün Sonra Garantiden çıkmıyomus

Azadijan

Üye
Dostum bu programda nokia 700 için RM-670 yok 675 var ne yapıcam yardım lütfen.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
*#0000# yaptığında telefon tür kodun ne ise programdada tür kod odur farklı olamaz. Nokia 700 için tür kodu tektir bu değişmez şuan mobilden ayrıntılı bakamıyorum. Konuyu açtığımda programlar günceldi yeni versiyon çıktıysa googleden bir bak ama tür kodu aynıdır değişmez programda doğru kodu seçtiğine emin ol.

leqo35

leqo35

Üye
çok teşekkürler sonunda çözdüm olayı :) diğer flash atma konusundan yapmıştım önceden ve becerememişdim tel i kvk verdim baya uhraştım yani ve geçenlerde kilitlendi gene ve tel açılmadı sizin konunuzu gördüm iikide görmüşüm gerçekten çok iyi anlatmışnız tebrik ediyorum :alkis

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: yardımcı olabildiğime sevindim :)

aliosman166

aliosman166

Üye
s60v5 teki gibi jaf ile flashlanmıyor mu?

Symbian Modder

Üye
birader bende de 603 var,cfw yapıyorum ve flashlamak için phoenix'i açtım ama software update diyip ürün kodunu seçemiyorum.yani telefonu tanımıyo.ne yapabilirim?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler;)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
birader bende de 603 var,cfw yapıyorum ve flashlamak için phoenix'i açtım ama software update diyip ürün kodunu seçemiyorum.yani telefonu tanımıyo.ne yapabilirim?

Öncelikle hiç cfw kullanmadım bilgim yok ,ofw flash anlatımınıda gayet açık şekilde yaptım. Phoenix'i açtığında software update dediğin kısmı anlayamadım firmware updateden mi bahsediyorsun? Phoenix'i açıp file kısmından Scan Product yaptığında telefonunu bulmuyorsa Open Product'u seçerek ürün kodunu oradan seç sonra Scan Product diyerek telefonu arat ve telefon ile program bağlantısını sağla. USB bağlantısınıda doğru şekilde seç. İlk konuyu iyice incelersen çözersin.

Teşekkürler iş görür. ;)

Ben teşekkür ederim :good:

Üst Alt