Yeni..N97 versiyon 21.0.45 çıktı..

Sponsorlu Bağlantılar

kenshin06

kenshin06

Üye
telefonunun dil koduna güncelleme çıkmamıştır..ilk sayfadaki resimde görülen kodlara güncelleme çıkmış..

Teşekkür ederim. Telefon Turkcellden alınma RM 505 versiyonu siyah sanırım biraz daha beklicez.

rozetli55

rozetli55

Üye
fazla bir şey değişmemiş flaşla ilgili bir güncelleme yayınlasa daha iyi olur

rasbacı

Üye
arkadaslar ben yukledım hata verdı tekrar yuklemeye calısıom olmuyor yardımcı olurmusunuz ?

sendrom1

Üye
beyler hard format attım face youtube falan gitti indirdim netten bu sefer ana ekran da kısayollara koyamıyorum içerik ekle ye tıklayınca listede cıkmıyo bilen varsa yardım edebilirmi bi de hard format ta bütün uygulamalar gitmis önerebileceginiz uygulamalar varmı tel hack li deil yeni versiyon oldugu için yapamadımda telefonlardan cok anlamıyorum kusura bakmıyodur ins. yardım edenler:bye2: simdiden herkeze tesekkürler

karatim

Üye
abilerim ben bu versiyonu yukledım ama telefonumda turkce yok ne yapacam acil yardım edın :(

aliçoooo

aliçoooo

Üye
Türkçe dil kodlarını yükle..forumumuzda var güncellemeden sonra tr dil kodunu yüklemek die..ordan bakıp yapabilirsin

karatim

Üye
abim telefonumu gormuyor yardmcı olabilirmisin

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
pc suite in son versiyonunu yükle..

falcata

falcata

Üye
ben güncelleme yapamıyorum nokia updaterde görünmüyor neden acaba yardımcı olurmusunuz

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefonunuzun dil koduna güncelleme gelmemiş..ilk sayfada resimde görünen kodlara gelmiş..nemesis suite ile dil kodunu değiştirip güncelleyin..

paşa002

Üye
bundan sonra çıkan versiyon varmı??????????????????

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yok be canım en yenisi bu..

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Yeni yazılım ile birlikte neler geliyor?
- Geliştirilmiş arama özellikleri
- Geliştirilmiş fotoğraf ve video özellikleri
- Yumuşak dokunmatik ekran gezinme özellikleri
- Müzik çalarda geliştirmeler
- Tarayıcıda geliştirmeler

vermidon34

Üye
arkadaşlar boşuna GÜNCELLEME yapmayın.Okadar merakla pc başına oturdum.tam bir ŞOKKK.Söylendiği gibi hiçbi fark yok.yani 2.0 da biraz hissedilir farklılık vardı yinede.bu yazılımla belki tek fark telefon kapandıgı zaman açılmama problemi vardı.bir tek o problem yok artık.onun haricinde hiçbir fark yok.menü geçişleri dahada yavaşladı.birde yaşayan varmı sormak istiyorum.güncelleme yaptım 2.1 olarak görünüyo.ama benim güncelleme ardından duvar kağıtım bile değişmedi:)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşim yeni güncellemedeki değişiklikleri görebilmen için telefonu fabrika ayarlarına döndürmelisin..

aliçoooo

aliçoooo

Üye
arkadaşlar boşuna GÜNCELLEME yapmayın.Okadar merakla pc başına oturdum.tam bir ŞOKKK.Söylendiği gibi hiçbi fark yok.yani 2.0 da biraz hissedilir farklılık vardı yinede.bu yazılımla belki tek fark telefon kapandıgı zaman açılmama problemi vardı.bir tek o problem yok artık.onun haricinde hiçbir fark yok.menü geçişleri dahada yavaşladı.birde yaşayan varmı sormak istiyorum.güncelleme yaptım 2.1 olarak görünüyo.ama benim güncelleme ardından duvar kağıtım bile değişmedi:)

Arkadasım Güncellemeden sonra farqları görmen için Hard Format Atman gerekir..atmassanda görebilirsin ama farq edemessin..Tüm Arkadaslara Sesleniyorum..Telefonu Güncelledikten Sonra Hard Format Mutlaka Atın..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
forumda büyük harfle yazmak yasak dikkat edelim arkadaşlar..

cepn97

Üye
telefonlarda bazen kendini kendini başlatma problemi var halen, düzeltmemişler bu yamaylada, nokianın resmi forumuna giderseniz bir çok insan şikayetçi.bazı programlarda kurulmayablir belki bu yeni yamada