Yeni..N97 versiyon 21.0.45 çıktı..

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni..N97 versiyon 21.0.45 çıktı..
Arkadaşlar bugün N97 nin yeni sürümü çıkmıştır..

resimde görüldüğü gibi Türkçe kodlar gözüküyor.. ile güncelleyiniz..

• Beğen
Tepkiler: sinan 2

cepn97

Üye
güncelleyen varmı? nasıl oldu? pekte fazla düzeltme yapmamış nokia

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yapanlar yenilikleri yazarlar artık..

aliçoooo

aliçoooo

Üye
ßilgilendirdiğin İçin Saqol Nadir abi..N97 kullananlar için ii oldu..

speed944

speed944

Üye
ınternet tarayıcı yenı, foto ve fılm cekımı yenı, ekran hassasiyetı yenı vs.. pek bır fark yok ekran hassasiyeti biraz iyi ama video cekımı aynı yanı rezıl bulanık

amon35

amon35

Üye
hemen deniyorum

zezu_5

zezu_5

Üye
denedim ama hiçbişey yok hiçbi ekstra yok boşu boşunaymış

amon35

amon35

Üye
buyurun
ufak tefek iyileştirmeler olmuş (en azından bana öyle geldi)

Progressivity

Progressivity

Üye
bende arkadaşa yükleyeyim yarın, bilmeyenler için söylüyorum çektikten sonra harformat atmayı unutmayın arkadaşlar

sendrom1

Üye
hard format neden atıcaz. update yaptıktan soramı öncemi? hard format yaparsak firmware gidermi? pc den yükselttimde.

hayda yükselttik rehber falan gri arka plan siyah oldu sizdede ölemi beyler tamamen siyah yapamazmıyız alla alla ya keske yapmasaydım

aliçoooo

aliçoooo

Üye
hard format neden atıcaz. update yaptıktan soramı öncemi? hard format yaparsak firmware gidermi? pc den yükselttimde.

hayda yükselttik rehber falan gri arka plan siyah oldu sizdede ölemi beyler tamamen siyah yapamazmıyız alla alla ya keske yapmasaydım

Güncelleştirmeden Sonra HardFormat atıcaksın.Korkma telefona birsey olmaz firmwarede gitmez..Arkadasım demekki bu versiyonda o renkleri kullanmıslar..Onları tema ile değiştirebilirsin..Hiç kullanmadım ama tema ile değişir herhalde..Tema yükleyip deneyebilirsin:oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
vayyy ustalar çoğalıyor..:ehe

aliçoooo

aliçoooo

Üye
vayyy ustalar çoğalıyor..:ehe

:)Saqol Nadir abi..ßnm Telefon Konularında ßilgim vardı ama bu siteyi daha yeni tanıdım.Forumu Coq beğendim Özellikle snn paylasımlarını vede ßircok Konuyu sndn öğrendiğimi itiraf edebilirim :) Forumdada Genelde Onlineyim onlinede olmaya calısıyorum :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tamam paylaşımlarını bekleriz..

amon35

amon35

Üye

massmemoryide biçimlendir.

bu arada ya yeni denk geldi yada yeni özellik olarak kopyala olayını gördüm mesajda parmağınızı yazılara sürterseniz çıkıyor :oke:

aliçoooo

aliçoooo

Üye
massmemoryide biçimlendir.

bu arada ya yeni denk geldi yada yeni özellik olarak kopyala olayını gördüm mesajda parmağınızı yazılara sürterseniz çıkıyor :oke:

Bu özellik daha yeni mi cıkmıs :ehe Nokia coq ayıp etmiş n97 ye o zmn :D N97'de tema efekleri yoq kopyalama işleri yoq :D Nokia 5800 N97 den ii nerdeyse :D teq farkları bnce 5 mp olması:ehe diğer yönlerde nerdeyse Nokia 5800 üstün :ehe

kenshin06

kenshin06

Üye
Bende güncelleme görünmüyor neden olabilir acaba?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefonunun dil koduna güncelleme çıkmamıştır..ilk sayfadaki resimde görülen kodlara güncelleme çıkmış..

amon35

amon35

Üye
Bu özellik daha yeni mi cıkmıs :ehe Nokia coq ayıp etmiş n97 ye o zmn :D N97'de tema efekleri yoq kopyalama işleri yoq :D Nokia 5800 N97 den ii nerdeyse :D teq farkları bnce 5 mp olması:ehe diğer yönlerde nerdeyse Nokia 5800 üstün :ehe

yeni çıkmamış olabilir sadece bana güncelledikten sonra denk geldi