Yeni Mourinho mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Mourinho mu?

[h=2]Inter'in genç teknik direktörü 36 yaşındaki Andrea Stramaccioni, tebrikleri kabul ediyor.[/h]
Geçtiğimiz haftasonu Milano derbisinde 10 kişi kalmasına rağmen Inter'in, Milan'ı yenmesi Mavi Siyahlılar'ın genç teknik adamına adeta övgü yağmasına sebep oldu.

Kulübün sahibi ve başkanı olan Massimo Moratti, maçın ardından Stramaccioni ile ilgili olarak "Maçtan önce kazanacağımızdan emindim. Hatta 10 kişi kaldığımızda en ufak bir korku bile duymadım. Stramaccioni, Mourinho gibi çok iyi bir taktisyen. Zaten onu aklı ve taktisyenliği için seçtim." demişti.

36 yaşındaki Stramaccioni ise, İtalyan medyasına konuyla ilgili olarak şunları söyledi: Moratti'nin söylediklerinden gurur duydum. Mourinho ile kıyaslanmak müthiş bir şey ancak ben onun yanında bir hiçim. O gittiği her yerde başarılı oldu. Kupalar kazandı. Yazın Inter gibi bir kulübün dikkatini çekmek ve onlardan teklif almak hayatımdaki en büyük mutluluktu. Gençler Ligi'nde beni takip ediyorlarmış, Moratti de bireysel olarak takip ediyormuş. Beni takımın başına getirdiler. Bu yüzden her gün aynı heyecanla çalışıyorum. Onun bana olan güvenini boşa çıkarmayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...