=>Yeni Mobil Radyo Programı ve Yeni Kanallar Türkçe/Kürtçe radyolar.By Bulgay Farkı ile

Sponsorlu Bağlantılar

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Hocam onda deneme şansım olmadı maalesef.Denerseniz ve bizi de bilgilendirirseniz seviniriz...

• Beğen
Tepkiler: bnymn46

Erkancanan81

Üye
emeğine sağlık .kardeş senden bir ricam olacak niğde tempo fm eklemen mümkünmü

craxer

Üye
tşk

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim...

gurbet0001

Üye
ellerine saglık kardesim rica etsem kanaltürk,powertürk,slowtürk radyolarını da eklersen çok sevinirim şimdiden tşkkr.

serkan1299x

Üye
cok ıyı calısıyor 6630 da sadece radyo sayısı cok olsaydı daha bı makbulu geccektı:oke:

eatkml

Üye
tsk ederim güzel çalışma acaba radyo fenomen veya powerfm- powerturk fm i de ekleme sansınız olabiliri mi şimdiden tşk

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar teşekkür ederim.Yakında inşallah yeni kanallarla tekrar karşınızda olacağım...Beni takip etmeye devam edin...

turkyilmaz

turkyilmaz

Üye
teşekkurler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
Arkadaşlar teşekkür ederim.Yakında inşallah yeni kanallarla tekrar karşınızda olacağım...Beni takip etmeye devam edin...

hadi bakalım yenı kanllarını esenle bekliyor olacagız :ehe

bilalalbas

bilalalbas

Üye
program süper emeğine yüreğine sağlık.fakat çok az radyo var.hocam senden ricam biraz daha radyo eklemen.ben zonguldaklıym fakat radyo zonguldak'a bağlanamadm.zonguldak filamingo fm radyo aktif radyo karadeniz alem fm bartın best fm eklyblrsen sevnirm.başarılarının devamını diler saygılarımı sunarım hocam.bir sorum daha olcak 6630 da türk kanallarını izleyeblecğmz bir programın varmı türkçe sis dosyası olarak

----------Eklendi @ 06:12:07 ---------- Yazıldı @ 05:02:00 ----------

hocam elinize emeğinize sağlık.yalnz bu programda çok eksik radyo var.ben znguldaklıyım radyo zonguldak'a bağlanamıyorum.szden ricam radyo damla zonguldak filamingo fm radyo zonguldak radyo aktif radyo karadeniz alem fm bartın best fm'i radyo programına eklemeniz şimdiden tşkkürler hocam

serdocan34

serdocan34

Üye
sagol arkadaşım valla bikaç adette yabancı fm eklersen memnun oluruz metro power vs gibi

~sedat~

Üye
tşk ama bendeki sorun sis ve rar açmıyor tel nokia n79 ne yapabilirm

turkyilmaz

turkyilmaz

Üye
Teşekurler

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, dayanın.Okulun bitmesine az kaldı.O zaman rahat rahat istediğiniz radyoları bulup ekleyeceğim...Dua etmeyi unutmayalım lütfen...

nidanur34

Üye
sayın ahmet bey yeni sürümü veya yeni radyolar ne zaman ekleyeceksin en son sürüm ne zaman çıkacak...:)

turkyilmaz

turkyilmaz

Üye
teşekurler

----------Eklendi @ 14:55:18 ---------- Yazıldı @ 14:54:35 ----------

selam

----------Eklendi @ 14:56:18 ---------- Yazıldı @ 14:55:18 ----------

teşekürler

----------Eklendi @ 14:57:25 ---------- Yazıldı @ 14:56:18 ----------

Savulun

gencalbay

Üye
teşekkürler. Ellerinize sağlık hocam. Ilerleyen günlerde slowturk, powerturk, imbatfm radyoları da koyarsanız çok sevinirim.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Inşallah ilk fırsatta bu radyoları da ekleyeceğim inşallah...

Üst Alt