(yeni link mobil ve pc ) bolt browser 2.5 facebook dahil bir çok video sitesindeki videoları açıyor

Sponsorlu Bağlantılar

musa.075

Üye
Bugün boltbrowser.com adresinden Bolt'u indirmek isterken şöyle bir yazıyla karşılaştım:

[h=1]Dear BOLT User,

The free BOLT mobile browsing service has been discontinued. Unfortunately, the economic circumstances prevented us from running a free service going forward. We apologize for any inconvenience and thank you for your loyalty and support.

The BOLT Team[/h][h=1][/h]

©2011 Bitstream, Marlborough MA. All rights reserved.

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum

ertooth

ertooth

Üye
bolt browser telefonumda yüklü idi şimdi çalışmıyor sorun nedir program çalışmıyor arkadaşlar

saneredirne22

Üye
Teşekkürler

ahmetdursun78

Üye
bolt iflas etti beyler artık bolt çalışmaz

maykli

Üye
SIKINTI YAŞAYANLAR İŞTE SİZE .JAR ADRESİ:teşekkür butonu sağda ARKADAŞLAR BAZI CİHAZLARDA VIDEO İLE İLGİLİ SIKINTILAR OLUYORMUŞ YAŞANLAR ÇÖZÜMÜ:1.SETTİNG)MEDIA SETTING 2.KARŞINIZA BİR EKRAN ÇIKAR VİDEO YU OYNATIRSA YES DEYİP OK YAPIN3.VİDEO YU OYNATMAZSA EĞER NO DEYİP OK DEYİN İKİNCİ VİDEO AÇARSA YES DEYİN OK TAMAM OLUR.4.facebook değiştiği için notunuzu yazdıktan sonra seçenek)submit deyin yorum yazılır.NOT:CİHAZ SESSİZ DE İSE VİDEO DAN SES ÇIKMAZ DİKKATİNİZE.

YENİ LİNK: [url=h

Mc - YaKup

Mc - YaKup

Üye
samsung star kullanan varmı ?

ospiriiik

Üye
arkadaş şunu jar dosyası olarak koysana

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
Yönetıcının dıkkatıne bolt browser ıle ılgılı tüm konuların kapanmasını rıca edıyorum. Destek kesılmıştır bolt browserdan kullanım dışı olmuştur.

sameetmert

Üye
samsung star için bolt kalitesini kaybettik

'h716043'

'h716043'

Üye
bolt halen çalışıyor sadece video oynatmıyor

civandavut

civandavut

Üye
ıbrahim bulak arkadaşına katılıyorum. Artık bolt çalışmıyor. Lütfen konuyu kaldırırmısınız

Afşın

Afşın

Üye
teşekkür ettim arkadaşım sağol :oke:

şahmatt

şahmatt

Üye
yaa yook geçersiz jar diyo

Cyber_Rabbit

Cyber_Rabbit

Üye
eyvallah

dejavugirl

Üye
nokıa e 71 tlfnum internette hiç bi şekilde video izleyemiorum bu programıda indiremedim ltfen yardımcı olurmusunuz?

skyman_352451

Üye
bolt kapandı uğraşmayın

sagopa63

sagopa63

Üye
Bolt gitti skyfire gitti yeni bsey varmı acaba

SuSKuN2010

SuSKuN2010

Üye
bozuk bu ya :D

Üst Alt