yeni led modeli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xper

Üye
    Konu Sahibi
yeni led modeli
lg nn yeni modeli çıkmış led tv.42lh9000 bu konu hakkında bilgi verirseniz iyi olur.

34style

Üye
Bu cihazı inceleme fırsatı buldum...ama sadece teşhir olarak görebildim...çok güzel teknik özellikleride harika 200 hz. Kontrastı çok yüksek 5.000.000:1 ve daha sayamayacağım bir sürü özelliği var...cevahirde bir mağazada sordum türkiye de bu cihaz yok dediler...bulursanız bana da bilgi verir misiniz?...bi arkadaşımla birlikte almak istiyoruz...teşekkürler...

noumasel

Üye
CEVAHİRDE TÜRKİYEDE YOK DEME GAFLETİ GÖSTEREN ŞAHIS KİM :d

34style

Üye
Kanka bulabiliyorsan 2 katı para vercem...

RASTAFARİ

Üye
Cihazı nerde buldunuz? Henüz görme fırsatım olamadı maalesef

Ogars

Üye
cihazın üzerine özellikle led yazısı koymuş lg amcamız. buda çok hoşuma gitti :) şaka bi yana çok iyi özelliklere sahip ve heybetli bir tv

gazi27

Üye
lgnin son harikası olması üründeki donanımlarların fazlalıgı kontrasının yüksek olması ürünü çok farklı klasmanlarda tek aday olarak karşımıza çıkarmakta ve fiyat olarak çok uygun yerler oldugunu müşahede ettim.

Tnyavuz

Üye
gördüğüm kadarı ile lcd-led tv ler arasında alınabilecek en iyi tv.Harika özelliklere ve tasarıma sahip

andomarda

Üye
bu üründe 5.000.000 kontrast değeri mükemmel.müthiş kalitesi ile tartışılmaz..

mdkaya

Üye
200 hz 5 000 000:! daha ne olacak harika bır led

xper

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat olarak nasıl pahalımı acabaa???

przeynep

Üye
led alırken tasarımlara aldanmayın kasası falan önemli değil önemli olan teknik özellikleri

andomarda

Üye
mecidiyeköyde ali samiyen stadı karşısında haliç üniversitesi yanında ürün bulunmaktadır.ismi aklıma gelmedi ama orada güzel bir mağaza bulunuyor.orada üürn var gidip görebilirsiniz.

przeynep

Üye
evet benimde işe gidip gelirken dikkatimi çekiyor ana cadde üzerinde göz alıyor zaten ayrıca tüm Türkiyeye ücretsiz kargo yerinde kurulum imkanı sunuyorlarmış daha ne olsun:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt