"yeni kartal'ı kuracağım"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
"yeni kartal'ı kuracağım"
Havutçu: “Avrupa kapısını kupayla açtığımız için mutluyuz. Yarından itibaren yeni sezonun planlamasına başlayacağız.”

BEŞİKTAŞ’LA futbolculuk ve yardımcı antrenörlükten sonra teknik direktör olarak kupayı kazanan Tayfur Havutçu’dan mutlusu yok: “Avrupa’nın kapısını bu kupayla açtığımız için çok mutluyuz. Hoca olarak bu kupayı almak bambaşkaymış.

ÖNÜMÜZDEKİ sezon bu takımın hocası olup, olmayacağımı başkanımız ile oturup konuşacağız. Onun görüşü doğrultusunda geleceğimi çizeceğim. Ancak ben tam bir Beşiktaşlıyım. Gitsem de kalsam da önümüzdeki sezonun yapılanmasına yarından (bugün) itibaren başlayacağız. Ve bu yapılanmayı sezon sonuna kadar gerçekleştireceğiz.

PENALTI çok tedirgin edici bir durum. Sivok ve İsmail bu sorumluluğun altına girmek istemediğini söylediler. Ben de saygıyla karşıladım.”

3.6 milyon $ kasada

BAŞKAN Yıldırım Demirören’le 4. kez kupada şampiyon olan Beşiktaş ekonomik olarak da ihya oldu. Finale yükselene kadar 2 milyon 75 bin doları hak eden Kartal, 1.6 milyon dolarlık kupa ödülüyle birlikte toplamda 3 milyon 675 bin doları kasasına koydu.

İstanbul BŞ de kupa ikincisi olarak 1 milyon dolar alırken, toplam kazandığı ödül miktarı ise 2 milyon 825 bin dolar oldu.

‘Herkes savunmalı’

ATTIĞI golle Beşiktaş’ı maçta tutan Sivok, karşılaşmanın ardından ‘Savunmadaki sorun ne?’ sorusu üzerine arkadaşlarını hedef alırken şunları söyledi:

ATTIĞIM golle maça denge getirdiğim için mutluyum. Penaltılarda sinirlerine hakim olan takım gülecekti. Kötü geçen sezonda Avrupa’ya gittiğimiz için mutluyuz. Savunma hatalarını konuşmaktan sıkıldım. Takım halinde savunma yapmalıyız.” :P:

vatan

Mazel Tov

Mazel Tov

Üye
Artık zamanı geldi Havutçu'nun.
Bakalım neler yapacak?

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
guzel seyler olacak umarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt