Yeni Hat Alacağım Yardım.....!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keyifvakti

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Hat Alacağım Yardım.....!!!!
Arkadaşlar Şimdi Yeni Hat Alacağım Şu AN Turkcell Vodafone Var Üçüncü Olarak Avea Alacağım Ve Avea Fenercell Arasında Kaldım Kullananlar Şu Sorularıma Bi Cevap Verebilirler Mi?Yardımcı Olabilirler Mi Bana?

ŞİMDİ FENERCELL DE
1-Avea Dan Farklı Avantajları Neler?
2-Hala Maç Günleri Heryöne 50 Sms Olayı Var Mı?
3-Tarifeleri Zaten Aveaa İle Aynı(Hepsibirle Yeni Çıkan Tarife Aynı)
4-Patlıcan Dan Yararlanabiliyoz M?

ŞİMDİ AVEA
1-En Avantajlı Tarifesi Nedir?

ŞİMDİ FENERCELL Mİ ALSAM AVEA MI ALSAM SİZ SORULARA YANIT VERİN BEN ONA GÖRE KARAR VERİRİM?

(NOT:HER AY DEĞİLDE 2 AYA BİR 150 KONTÖR YÜKLEYEBİLİRM ÇÜNKÜ 3 HAT HEPSİNE BİRDEN NERDE YÜKLEYEYİM...)

EVET FORUMDAŞLAR Bİ YARDIM EDİN :mahcup::mahcup::mahcup::mahcup::mahcup:

paradox1026

paradox1026

Üye
avea derim taşıma yapma şansın varsa aveaya geç

keyifvakti

Üye
    Konu Sahibi
şansın varsa derken ne demek istedin ve tarife olarak hangisini seçim ve ne önemlisi fenercell de maç günleri 50 sms olayı devam ediyo mu o varsa fenercell alacam devam etmiyosa pek bi ayrıcalığı yok normal avea alacağım ve kontör yükleme miktarını yukarda yazdım hangi tarife uygun

paradox1026

paradox1026

Üye
şansın varsa derken ne demek istedin ve tarife olarak hangisini seçim ve ne önemlisi fenercell de maç günleri 50 sms olayı devam ediyo mu o varsa fenercell alacam devam etmiyosa pek bi ayrıcalığı yok normal avea alacağım ve kontör yükleme miktarını yukarda yazdım hangi tarife uygun

aveaya ya vdf yada turkcll httı tşı dmk istedm:)
bu arada fenercell.com.tr den 50 smsin blgsne ulşblrsn

darülmendep

darülmendep

Üye
Avea al gerçekten iyi. Ben kullanıyorum her yöne 500-5000 sms harika +
150 yüklemeye avea içi 180 falan konuşma verir. Ayrıca kendini sevdirirsen daha da avantajlar var. Fenercell alma derim ben

keyifvakti

Üye
    Konu Sahibi
paradox arkadaşım yok taşıma yapmayacağım yeni hat alacağım patlıcanın hediye dolu sim kartında alırım avea al diyosanız iki ayda bir 150 kontör yüklerim hangi tarife iyi benim için hepsibir paso vs.hangisini tercih edeyim?

paradox1026

paradox1026

Üye
hepsi 1
olabilir 2.dk 1 kntr 150 ye

<~STaT!c-X~>

Üye
Bende avea derim arkadasım.

darülmendep

darülmendep

Üye
Evet hepsi 1 iyidir gerçekten. 150 yüklemeye 2 dk 1 kntr artı 180 dk avea içi ücretsiz. Ayrıca patlıcan yeni hattına 100 mms artı 500 sms her yöne artı 5 mb cepten internet üyeliği artı 1 ay bedava müzikindir artı 1 ay bedava arayanıbil artı 1 ay bedava ringa üyeliği... Başka da var ama aklıma gelmedi. Sen hat alınca 150 kontör de ayrı olarak al yükleyince gelenleri buraya yazarsın. Bir de bol kontör yüklersen her yöne paketler de hattına açılacaktır

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Avea demem kesinlikle !..

metboy38

metboy38

Üye
avea derim topram süper iki güne bir on kont aran kazandan hepsi bire gectin patlıcan üyesiyim 3 saat geliyor 3saati avaelılarla konturu ev diyer öpertörlerle kullanıyom süper valla aaran kazandan bazen 20 bazen 30 geldigi oldu 5 yıldır avea saşmaz sepeke sorunu yok telsim cekmiyor arkadasa diyorum yanınıza dikdiler direyi daha cekmiyor oglu ne iş diye zoruna gittti avea ya gecti memun simdi

--------------- Ekleme ---------------

hepsi bir topram gec gör patlıcanada uye ol bak sen üzümünü ye bagını sorma

gokhan_de

gokhan_de

Üye
turkcell faturalı al her yone 120 dk aylık 15 tl gayette yetıo

keyifvakti

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar bugün gittim patlıcanın hediye dolu sim kartını aldım 100 kontör de yükledim hepsi bir tarifesinde açtırmıştım 1 aylık her yöne dk sı 1 kontör 100 mms 5 mb internet 500 sms hepsi geldi hediyelerin çok güzel ama neden 1 normal 19 hediye kontör var

darülmendep

darülmendep

Üye
İşte orası öyle oluyor o yüzden normal kontör yüklemek lazım

keyifvakti

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok güzelde avea salonda çekiyo odama gidiyorum hat gidio siemens telefonla denedim onda gene biraz çekiyo kullandığım tel day mobile e88 bu teller gsm 1800 ü kaldırmıyor mu bazdan dolayı mı? ya da nası çekme oranı arttırılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt