YENi! Free-iSMS v1.11 FiNaL 3G Express Turkish S60v3/S60v5 Uns. By YusufEMRE (TekKelimeyleMükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

feda1

Üye
teşekkürler

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

darp16

Üye
Sende sağol kardeşim

Eğer ingilizce sürümünü imzalayabilirsen, Programdan çıkış yap,
resource/apps klasörüne git ve oradaki
FreeiSMS_0x200218EF.r01 isimli dosyayı sil, onun yerine aşağıya eklediğim FreeiSMS_0x200218EF.r14 isimli dosyayı at program türkçeye dönecektir.

Free-iSMS diL doSyaSı :

yusufemre paylaşımın çok gsl sağol ama bu 4shared sitesi bende telekomünikasyon kurumu tarafından engellenmiş olarak çıkıyor siteyi ktunnel den açtım ama 20 geriye sayan süre kısmı çalışmadı yani senin anlıcan indiremedim başka siteye yükler misin bunun Türkçe dil paketini

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
Teşekkürler konu için

bloodsheld

Üye
çok sağol yalnız şu gülücük ifadelerini nasıl yapıyoruz ?

rembrandxz

rembrandxz

Üye
Telefonum C5-03 Bu programı kaldırdıktan sonra dokunmatik ekran problemi yaşıyorum. Ekranın sağ tarafındaki tuşlar yerine ortadakiler basılıyor... Bazen de 0 yerine 7 tuşu seçiliyor:(

ozzy23

Üye
kardeşim şu türkce yapma mevzusu ben o dosyayı bulamadım (resource) bi resimli anlatim yaparmisin

place3461

place3461

Üye
bu programların mesajları zamana göre siralamama saçmalığından sıkıldım sıkıldım!

place3461

place3461

Üye
arkadaşlar finaldir daha iyidir deyip indirmeyin bana sorarsanız en iyisi 1.10 çünkü diğerlerinde sistem ayarlarında mesajları zamana göre sırala diye isaretlendiği halde mesajları saçma bir şekilde sıralanıyor. 1.11 i de indirdim fos çıktı en iyisi 1.10! Bu konuyu açıp beni 1.10 versiyonla buluşturan arkadaşa teşekkürler.

Görkem Köseoğlu

Üye
teşekkürler öncelikle ama sahte smsleri başka birisine gönderemiyorum numara giriyorum isim girisim konu yazıyorum hep kendi telefonuma geliyor attığım sms ler

fahrican_54

Üye
Kardeşler 6700 slide Bu program orjinal versiyonları ingilizce olanları çalışıyor. Türkçe hangi versiyonları varsa tek tek denedim sertifika hatası veriyor..

Bende ingilizce olanı kullanıyorum sertifika olayını çözemedim.. 6700slide çözen varsa yardımcı olsun :)))

mstf_l

mstf_l

Üye
Kardeşler 6700 slide Bu program orjinal versiyonları ingilizce olanları çalışıyor. Türkçe hangi versiyonları varsa tek tek denedim sertifika hatası veriyor..

Bende ingilizce olanı kullanıyorum sertifika olayını çözemedim.. 6700slide çözen varsa yardımcı olsun :)))

Hacklemen lazım kardes

CIPTIS

Üye
teşekkürler

ismail

ismail

Üye
ben dedğin dosyaları silemiyorım kardeş x-plore ile ve diğer dosyada kopyalanmıyor

----------Eklendi @ 02:35:38 ---------- Yazıldı @ 02:24:28 ----------

ama gerek kalmadı verdiğin eklentiden türkçe olanı kurdum çok sağol

barbaros_066

Üye
kardeşm rapide falan atmazmsın ya 4shared engelli olduğndan indiremiorm saniye kısmnda kalıyo

enssssss

Üye
sertifika hatası hep

barbaros_066

Üye
kindirdim kurdum sonunda bu seferde şifrelemiyor nasıl olcak şifre ayarlanmıyor

joker_robin

Üye
dostum e 71 yuklemıyor ya nasıl yapcaz

erknlmn

erknlmn

Üye
çok teşekkürler mesaj yazmak daha eğlenceli hale geldi emeğine sağlık :)

Afşın

Afşın

Üye
çook teşekkürler
cihaz hackli bi deneyelim bakalım emeğine sağlık :oke:

Üst Alt