YENi! Free-iSMS v1.11 FiNaL 3G Express Turkish S60v3/S60v5 Uns. By YusufEMRE (TekKelimeyleMükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

Usthann

Üye
FreeiSMS_0x200218EF.r01
FreeiSMS_0x200218EF.r29
FreeiSMS_0x200218EF.r30
FreeiSMS_0x200218EF.r31

Bu dosyaları bi türlü silemedim.
Telefonum E63 hackli değil. Ne yapmam gerek yardımcı olur musun?

InCo[Nn]U

InCo[Nn]U

Üye
Dil dosyasını yeniden başka bi siteye uploadlar mısın ?. Engellenmişte site

sdatryki

Üye
Merhaba, ben siteye yeni kaydoldum. Bu programı indirebilceğim bir yer arıyordum günlerdir ve burayı buldum fakat sertifika kabul etmiyor diye hata verdi ve daha sonra verdiğiniz linklerde açılmıyor. E71 kullanıcısıyım. Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim. :lol

raikkonen21

Üye
1.11 için türçe dil desteği yok mu arakdaşlar . 1. sayfadakini ekledim ama galiba 1.10 için yapıldığından açılmadı uygulama :S

miroctas

Üye
ya bu programi istyrm ama sertifika hatasi veriyor.Lutfen yardim :(

miroctas

Üye
fotograf nasil koyuluyo?

Miniaturk

Üye
Dostum niye signed olarak yapılmıyor bu programlar,telefon hacklemeyi beceremiyoruz,webmasterlık yaptım uzunca birsüre ama hacklemek çok zor.

cosi

cosi

Üye
teşekkürlerr........:alkis

£MR£_69

Üye
slm emeğinize sağlık fakat ben n95 kullanıyorum sertifika hatası verip duruyor rica etsem bu programın türkçe linkını yazarsanız çok sevınırım sısx işletim sistemm varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler.

tayfunhan

Üye
uzun uğraşlar sonucu yükledim ve çokta memnunum şu kayıt olayınıda yaptım program oldu çok teşekkür ederim kardeşim senin nette bir üsrü yerde programı vermişler telefonum hacli olmasına rağmen programlar sorun verdi 5800 da yaklaşık 2 saattir kulalnıyorum :) v1 10 sdürümünü tükçe olanı :) birde bende smiley kullanbilseymişim yemede yanında yatmış ama karşıdan gelen smileyleri bari görebiliyorum eskiden oda yoktu :)

ahmetbnc

ahmetbnc

Üye
kardeş e 72 çarmı bunu haybiyen uğramıyım bide türkçe sürümünü indirmem gerekiyo dimi misal indirip tıklayıp açsam o kurulurmu ve başka ne yapmamgerekiyo pek anlamam bu işlerden meraktan girdim yardımcı olursanız makbule geçer şimdiden tşkkrler güzel paylaşım. . .

cml1903

Üye
ustaaa bunu sertifiklandırıyorum hertürlü şey yapıorum yok. senini yaptıgınnın hepsinin denenim ama hibirini çalşrtamadım. sertifikalandrdım dosyayı sıldım ekledim yok çalışlmıo :s

place3461

place3461

Üye
burda türkçe sürümü varken ıngilizce sürüm için neden dil desteği bağlantısı paylaştınız anlamak güç :) türkçe destekliyi indirin olsun bitsin ya :D

----------Eklendi @ 19:05:15 ---------- Yazıldı @ 18:56:52 ----------

sertifika sorunu yaşayan arkadaşlar sitede hack için paylaşımlar var indirip programları yapin tek tek bir program için uğraşmaya değmez size tavsiyem ilk başta hellocarbide programını telefonun yılını 2008 yaparak indirmek ondan sonra bir x plore programı indirip sertifikalamak sonrası ise siseditör denilen programı indirmek bu adımları düzgün yaparsanız bütünen sertifika illetinden kurtulursunuz benim gibi bende bu siteden öğrenip hallettim :)

place3461

place3461

Üye
sertifika neyse de şimdi bu programı sürekli oturum mu açmamız lazım ya oturum açmadık mi senkronizasyon yapıp önceki mesajları göstermiyor?

123fatih

Üye
tam sürüm degl program neye yarar ki

kartalspor

Üye
deneme sürmümü arkadaş bu anlamadım 15 gün sonra sona erecek diyor pcden de atamadım durduruldu dosya diyor :s tr olmuyor bi ilgilensen arkadaşım benim le ? rica etsem ama öncelikle tşkrler payaşım için

PHI

PHI

Üye
HelloOx2 ile hacklenmiş E72'me dün kurdum, kayıt da olunca program tadından yenmez hale geldi. Kesinlikle sms konusunda en güzel program. Emeği geçenlere teşekkürler...

PHI

PHI

Üye
Yanlış mesaj, silinebilir.

mtrxrb

mtrxrb

Üye
uygulama hatası dio :( neden bu dosyaları telde sorunsuz çalışabilcek şekilde kullanıma sunmuosunz :(

besim.farhan

besim.farhan

Üye
teşekkürler birader Allah sayı olsun

Üst Alt