yeni FLV player (240x320)

Sponsorlu Bağlantılar

paveHawk

paveHawk

Üye
gardaş bu hafıza kartındaki flv uzantılı videoları mı acmaya yarıyor? yoksa telefondan internet yoluyla youtube ye bağlanıp öyle mi izleyebiliyorsun

bana kartımda olan flv videolarını oynatan pro lazım.....

hasanhasan123

Üye
tsekkrler

SÜRMENE

Üye
Sen Sabır Ver Bana Yarabbim Neye Teşekkür Ediyorsunuz Açmıyor Bozuk Bu Ya

qarizma_16

Üye
arkadasim bu pro video yu yavas oynatyo se s iii ama vide o yavas

emre3017

emre3017

Üye

tavsiye ederim ;)

Yani bencede telefonu programla doldurmaktansa hepsini avi mpg 3gp gibi formatlara çeviripde tek program kullanmak daha iyi.

tugay__25

tugay__25

Üye
eline sağlık arkadaş yanlız bir sorum olacak bu program atıyorum yutubeden indir diğin vidoları açıyormu tşk

action man

Üye
saolasın

sametugba

sametugba

Üye
süpersin baba görünüşüde baya güzel fakat biraz yavaş oynatma problemi var sanki ama olsun bunada şükür:)

kanigen

kanigen

Üye
her flv dosyasını yavaş oynatmıyor sanırım codec bileşenleriyle alakalı bi durum, bazı videoları gayet güzel oynatıyor fakat coğu yavaş... bu nedenle core playeri tavsiye ederim nasılsa daha çok format destekliyor buna flv de dahil, fakat onda bile bazı flv dosyaları çalışmıyor calısanda güzel calısıyor yavas değil. yani dediğim gibi codec bileşenlerinden kaynaklanıyo sanırım...

safacık

Üye
sağol

messi21

messi21

Üye
sağol

messi21

messi21

Üye
trş ler bir kez denedim ama olmadı umarım bu kez olur

ultra23ye

Üye
tsk.............................

patlıcancı

patlıcancı

Üye
filimleri ileri geri sarma yokmu bunda benmi yapamadım anlamadım bilen varmı...?

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
teşekkürler

Favorite

Favorite

Üye
türkçedir inşallah

ohhhtay

Üye
dostum sagol yükledim dediklerinide yaptım ama video oynatamadım

karahanlı

Üye
cok cok tesekkurler usta okadar sahane anlatmana ragmen yinede yarim saat ugrastim sonunda actim ama tesekkurler

--------------- Ekleme ---------------

usta bende 54 dosya var 3 den sonrasina birturlu gecemedim yardimci olursan iyi olur tesekkurler

Bluestar*

Bluestar*

Üye
Ben rar dosyasını açarak N73 dusya yöneticisi menüsüne kopyaladım.
Ama kurmaya çalıştığımda bozuk dosya diyor!

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
sagpl :sn:

Üst Alt