yeni efile.exe açığı ve bütün s60v3 v5 s^3 hack

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Down0

Üye
daha önceden 3 kere soft format attım ama çalışıyor nokia e51 üzerinde teşekkürler

acun81

acun81

Üye
xerkanx arkadaşın dediği gibi aynen hack oluor e71 i hackledim allah razı olsun arkadaşım senden.. bu hack işi çok sorun oluyodu.

baris_besnili

Üye
kardeş allah senden bin kere razı olsun çok teşekkür ederim:)

resulemrah

resulemrah

Üye
olmuyor beceremedın

Tuba

Tuba

Üye
teşekkürler

Hasan

Üye
verdiğin dosyayı yükleyip açtıktan sonra telefona reset attım önceden yüklenilsin mi diyen sis veya sisx dosyalara artık dosya bozuk diyor:-/ Yardımlarınızı bekliyorum telefon:N79 v32.001.53.1

mR_cARiZMa

Üye
verdiğin dosyayı yükleyip açtıktan sonra telefona reset attım önceden yüklenilsin mi diyen sis veya sisx dosyalara artık dosya bozuk diyor:-/ Yardımlarınızı bekliyorum telefon:N79 v32.001.53.1

diğer seçeneklerle dene sonunda buluyosun. tek tek denemen lazım. dosya bozuk uyarısından kurtulmak için formatla tekrar kur

sanerko

Üye
kards allah razi olsun e71 son yazilim tlefonumu bu yontemle hackledim eline emegine saglik kardes.

Mutlu Uygun

Üye
e71 telefonumu formatlamıştım programı yükledim çalıştırdım yinede sys/bin dosyasını kopyaladı telefonum hacklendi sanırım

erhan1994

Üye
benim telefon e71 hackledi fakat program yükleceğim zaman dosyaya tıklıyorum dosya bozuk diyor :(

niteblue

Üye
hacked diyor ama oyun yine de oyun kuramıyorum hocam telfonum se vivaz lütfen yardım

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
olursa çok güzel olur allah razı olsun

batukka

Üye
hack completed please reboot your phone diyor ne yapmalıyım? Telefonum c5-00

sanerko

Üye
e71 bunla hack yapmistim simdi neden olmuyor hocam cevap lutfen

migohanze

Üye
Telefonuma Core Player yüklemeye çalışırken bir sürü terim ve anlamadığım ,bilmediğim çözümler çıktı. Açıkçası hepsi öyle karışık gelmişti ki hiç birini denemeden bu işten vaz geçmeyi düşünüyordum. Bütün yorumları okuduğumda N95 için işe yaradığını söyleyen mesajları gördüm ve denemeye karar verdim. İlk seferim başarısız oldu. Format dahi atmasını bilmiyordum ama onu da öğrendim. İkinci denemem ki versiyon 3.2 olanıydı , EVET BAŞARDIM. SAYENİZDE. Herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra internetten indirdiğim mp4 leri flv leri rahatlıkla izleyebileceğim. Hızımı alamayıp oyun felan da mı yüklesem ne :D

mqeen

mqeen

Üye
Dostum paylaşımın için saoL ama:
*Please re-update your
phone with phoenix an try again
-Uyarısı aldım telefonum 6120c

karacalı55

karacalı55

Üye
süpersin usta e71 olumlu

serhat2134

Üye
sonunda e63 hack lendi coook teşekkürler

resulemrah

resulemrah

Üye
tesekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt