yeni efile.exe açığı ve bütün s60v3 v5 s^3 hack

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exzal

Üye
Herşeye rağmen Emeğine sağlık arkadaşım, Daha once opda dan denedim beleş sertifika alamadım :) dün bir italya sitesinden aldım ama verdigi sertifika developer sertifikaydı onu zaten pc den bi programla kendiniz yapabiliyorsunuz hellox u kurup denedim herşeyi yükledi fakat "moving installserver" kısmında dondu . Bütün önerileri denedim ama o aşama da kalıp gecmedi, ne yaptıysam işe yaramadı şimdi bu programı yükledim hack tamamlandı sandm ama bu seferde yüklemeye calıştıgım sis. dosyalarında dosya bozuk hatası vermeye başladı . acaba platform aşamasında yanlış versiyon mu sectim e71 icin s60 v3.1 i secmiştim. şimdi tekrar bu programı kurup başka bir platform versiyonu seceyim dedim ama re-update uyarısı verdi . Biraz da ben kısmetsizim galiba
:) size de bana da kolay gelsin

1 saat sonra

derken senecen arkadaşımızın yazdıgını simdi gördüm denedim ve oldu, dogru versiyonu bulmak icin bir kaç defa hard format attım ama değdi :) sertifika işlemi tamamdır. teşekkürler herkese ..

e 71 için hangisini seçtin de hackledi söylermisin bizde ona göre seçelim sorun yaşamadan

• Beğen
Tepkiler: bodmeirel

Symbianist

Symbianist

Üye
yav şu nokiotecaya bir dalın isterseniz. ordan aldığın sertifika ile e71'in hacklenmesi lazım :S

bodmeirel

Üye
Tam olarak hatırlamıyorum ama, s60 v3.2 gibi bir versiyon du sanırım. Bir kac defa yanlış versiyonu sectim zaten yanlış olanı yükleyince kendi sis dosyası dahil tüm normal yükleme dosyalarında "dosya bozuk" uyarısı veriyor. öylesi bir durumda yapmanız gereken telefona hard format atıp, programı tekrar çalıştırıp dogru versiyonu bulana kadar başka bir versiyon secip denemek. Ama tüm bunları yapmadan önce Rehber , mesaj uygulama vs gibi önemli verileriniz bozulup-silinecegi icin kaybetmek istemediklerinizi harici bir yere yedekleyin... Bu arada bu yöntem işimi gördü fakat ben bunun üstüne daa once moving installserver aşamasında takılıveren hellox u bir de şimdi deneyeyim dedim, hic bir hata vermeden Rompatcher'ı kuruldu. Çifte hacklendi sanırım :)

evrenin askerle

Üye
s.a kaptan bana yardımcı olurmusun ben senin verdeğin programı yükledim olmadı dosya bozuk yazısı çıkıyor ne yatıysam olmadı bana acil yardım eder misin tel n96 şimdiden teşekkürler

tayfunhonaz

tayfunhonaz

Üye
n95 8gb'da çalışmıyo

linüx

Üye
ben n85 telefonuma n0ktali 3 versiyonu kurdum ekstradan kendin instal server exe hafıza kartına atıyorsun ve seceneklerden en alltakini seçiyorsun sonra tel eç kapa ve rom patcher kur ordan istedgin uygulamayı yükle emegine çok teşekkürler arkadaşım çatlasın opda bu konu bence 1 numara taki durumdan nokia haberdar olana kadar:megafon::alkis:tşk:

----------Eklendi @ 23:18:52 ---------- Yazıldı @ 23:14:56 ----------

iyi güzel ama hard format atılmış cihazlarda çalışmaması kötü.
10 sn tekrar yüklüyorsun bukadar

hakan_maxicep

hakan_maxicep

Üye
Teşekkür. emeğine sağlık kardeş.2 aydır uğraşıyordum senin sayende teli hackledim tek N95 8gb.Çok sağol.

mR_cARiZMa

Üye
formatlanmış telefonda çalışmadığını yazmışsın ama bi arkadaş versiyonu bulabilmek için 2-3 kez format atmış ve çalıştırmış. bende e 63 var talks programını kurmaya çalışıyorum ancak maalesef beceemedim. bi çözüm varmı acaba

mR_cARiZMa

Üye
ya arkadaşım sen ne mubarek bi adamsın. :) allah senden razı olsun.
evet arkadaşlar e63 haclendi gözümüz aydın. 3. sıradakini seçiyoruz. daha sonra yükleme ayarlarından tümü sertifika kontrolünbü de kapalı yapıyoruz. yüklemek istediğiniz program yükleniyor. ben nuance talks premium yükledim. çok mutluyum şerefsizim .kaç gündür uyuyamıyodum. symbuzer tekrar teşekkür ederim nbüyüksün.

alp_arslan_07

alp_arslan_07

Üye
5800 ben telefona kaç kez format attım kaç kez neler yaptım olmuyor bi yardım edin arkadaşlar

Sainter

Üye
arkadaşım neden eksik bilgi veriyorsunuz. hadi birşey paylaşıyorsunuz eyvallah da, yarım yamalak anlatmışsınız kimse çözüme ulaşamıyor. verdin bu programı indirdik kurduk iş bitmiyor ama bunu söyleyen eden yok. hellocabride kurulcakmış, rompatcher mıdır nedir o kurulcakmış sonradan öğreniyoruz. hani arkadaşlar söylemese onları da bilmeyeceğiz he.

neyse.. programı kurunca 4 seçenek çıktı onla ilgili de hiç birşey yazmamışsınız. en baştakini seçtim şimdi ne kurmaya çalışsam dosya bozuk hatası alıyorum. diğer sayfalarda da arkadaşlar belirtmiş.

bunu düzeltmek için format mı atacağım telefona? başka bir çözüm yok mu? format tüm telefonu ve ayarlarımı sıfırlayacak mı? format neleri siliyor ya da değiştiriyor tam olarak bari bunu biri tam yazsın da bilelim, ona göre hareket edelim..

mR_cARiZMa

Üye
arkadaşım neden eksik bilgi veriyorsunuz. hadi birşey paylaşıyorsunuz eyvallah da, yarım yamalak anlatmışsınız kimse çözüme ulaşamıyor. verdin bu programı indirdik kurduk iş bitmiyor ama bunu söyleyen eden yok. hellocabride kurulcakmış, rompatcher mıdır nedir o kurulcakmış sonradan öğreniyoruz. hani arkadaşlar söylemese onları da bilmeyeceğiz he.

neyse.. programı kurunca 4 seçenek çıktı onla ilgili de hiç birşey yazmamışsınız. en baştakini seçtim şimdi ne kurmaya çalışsam dosya bozuk hatası alıyorum. diğer sayfalarda da arkadaşlar belirtmiş.

bunu düzeltmek için format mı atacağım telefona? başka bir çözüm yok mu? format tüm telefonu ve ayarlarımı sıfırlayacak mı? format neleri siliyor ya da değiştiriyor tam olarak bari bunu biri tam yazsın da bilelim, ona göre hareket edelim..

Bi yanlış anlaşılma var heralde. ben telefondaki bütün hack dosyalarını kaldırdım xplorer bile sildim. dahasonra bu programı yukledim çalıştırdım. dediğin gibi ilk yüklemede olmadı 1 seceneği secmiştim. her dosya için bozuk uyarısı verdi. formatladım teldeki hersey fabrika ayarlarına döndü. ben telefonu yeni aldığım için format sorun olmadı bi kaç kez denedim ve 2. sıradaki secenekle aktif oldu ve calıştı.(karışık denedim sıradan gitsem ikinci secenekte olacaktı belki) ancak son denemeye kadar telefonda hack dosyaları kuruluydu xplore falan hepsini sildikden sonra aktif oldu. deneyin bence

Sainter

Üye
yanlış anlaşılma yok hocam ben yarım yamak anlatılmasına kızdım. arkadaş dese 4 seçenek çıkacak şöyle böyle olacak diye ona göre hareket edicez..

peki diyelim formatı attım.. 2. seçeneği seçtim ve oldu..ondan sonra ne yapacağım? direk uygulama yüklesem olur mu yoksa hellocabride rompatcher vs yapılcak mı?

mR_cARiZMa

Üye
yanlış anlaşılma yok hocam ben yarım yamak anlatılmasına kızdım. arkadaş dese 4 seçenek çıkacak şöyle böyle olacak diye ona göre hareket edicez..

peki diyelim formatı attım.. 2. seçeneği seçtim ve oldu..ondan sonra ne yapacağım? direk uygulama yüklesem olur mu yoksa hellocabride rompatcher vs yapılcak mı?

olduktan sonra hiçbir extra hello falan yüklemene gerek yok direk kullanacağın program yada oyunları kurabilrsin

oscartiger

oscartiger

Üye
kardeşim Allah senden bin kere razı olsun. tuttuğunu altın eylesin. imei kodunu vermediğim site, rom pathcerları indirmediğim forum kalmamıştı.

gelelim konuya. e63 kullanıcısıyım. sadece kıymetli arkadaşın verdiği programı indirdim.
nokia ovi programıyla telefona kurdum.
kurarken tel hafızasını seçtim.
program kurulduktan sonra program menüsünden ismini hatırlayamıyorum ama 3. olanı seçtim ve hack işlemi tamamdır gibi bi yazı aldım (ingilizce)
sonra program telefona restart atmamı söyledi.
telefonu kapatıp açtım ve ekstradan hiçbir program yüklemeden, tüm sertifika sorunu yaşatan programları sorunsuzca yüklüyorum.

önce emeği geçen arkadaşa, sonra bu programın bizlere ulaşmasına vesile olan güzide site maxicep'e sonsuz teşekkürler.
umuyorum ki olumsuz sonuç alan arkadaşlar da en kısa zamanda bu programla telefonlarını hackleyebilirler.

Sainter

Üye
Önerileriniz üzerine hard formatı telefona attım ve tekrar n0ktaliyi kurup diğer seçenekleri denedim. n0ktali de çıkan 5 seçenek de işe yaramadı. Hepsinde dosya bozuk hatası veriyor.Telefon N79.
Yüklediğime yükleyeceğime bin pişman oldum. Telefonumdaki bütün ayarlarım ve yüklü olan programlar gitti. Hafıza kartındaki uygulamaların çoğunu da tekrar yüklemem gerekiyor. Hiç yoktan yere hard format atmış oldum sağolun.

muzo52

muzo52

Üye
selam program çalıştı ama tel sertifika sorunu devam ediyor sorunun ben program olmadığına kırmak için yüklenen exe dosyasını denemek lazım...çünkü sys bin dosyası kırıldı...buda çok şey demek bilene... çokkkkkk teşekürler çok işime yarıcak çölde su bulan adam gibi hissetim kendimi

yakamoz97

yakamoz97

Üye
2 kasım 2011 tarihi itibariyle en son versyon atılmış Nokıa n95 te (v35.0.002) denendi,ve hack işlemi gerçekleşti.sistem dosyalarına erişim yok ama sertifika sorunu verip yüklenmeyen uygulamalar yükleniyor.madem bu iş bukadar kolaydı da yok sertifika yok bilmem ne bisürü zahmete ne gerek var :) sağolasın kardeş :)

myth_237

myth_237

Üye
kardeşim bende işe yaradı gibi. C\sys\bin\ içinde installserver.exe var. Telefon Nokia X6-00 sertifikasız yükleme işlemine bakacağım şimdi. İnşallah o da çözülür

samurai jack65

samurai jack65

Üye
arkadaşlar ben N958gb ta denedim ve şu şekilde oldu önce arkadaşın verdiği programı c ye kurdum ardından tele reset attım sonrada Hello0x2 yi kurdum oldu ve garantili olsun diyede Hello0x2 dan bidaha hackledim bitti ayrica dosyayı kurduktan sonra hata alan arkadaşlar dosyayı kurarken çıkan seçeneklerden telinizin işletim sistemini seçmeniz gerekiyor örn; N95 9.2 E55 9.3 bunlar gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt