YENİ DUST 2! İlk bakış / Oynanış

Sponsorlu Bağlantılar

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi
YENİ DUST 2! İlk bakış / Oynanış
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yeni Dust 2 ye ilk bakış ve oynanış olarak inceliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

MaxipmaN

Üye
hileci veletlere gün doğdu :ehe

• Beğen
Tepkiler: TEKNO Bey
Buğra

Buğra

Admin
Bende CS:GO oyuncusuyum. Rütbem Supreme :) bayağı iyi oynarım. 1300 saati devirdim 2 yılda ( 5 ay ara verdim )
Yeni Dust2 iyi oldu hatta bayağı iyi oldu diyebilirim. Özellikle sıkılan oyuncular ve sürekli Dust2 oynayan ( oyunu bilmeyen kişiler ) artık yeni haritalara yönelecektir büyük ihtimal :D

• Beğen
Tepkiler: TEKNO Bey

TEKNO Bey

Üye
    Konu Sahibi
daha büyük hırsla hs atarlar :ehe
:muha:
Bende CS:GO oyuncusuyum. Rütbem Supreme :) bayağı iyi oynarım. 1300 saati devirdim 2 yılda ( 5 ay ara verdim )
Yeni Dust2 iyi oldu hatta bayağı iyi oldu diyebilirim. Özellikle sıkılan oyuncular ve sürekli Dust2 oynayan ( oyunu bilmeyen kişiler ) artık yeni haritalara yönelecektir büyük ihtimal :D
Dust2 takıntısı olan çok arkadaşım var zaten sadece benim çevremde değil bu durum Türkiye genelinde mevcut idi o yüzden katılıyorum hocam :siritgul:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Buğra
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Nick versene ekiliyim seni

Üst Alt