Galaxy S3 i9300 《YENİ》{08.03.2016}BLEKOTA Note 4 v5.2.2 Final ANDROİD 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi rom daha başarılı?

• Blekota S5 lite v10.0

Kullanılan: 27 16.1%
  • Blekota Note 4 V3.0

Kullanılan: 105 62.5%
  • Qs Final Rom

Kullanılan: 36 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    168

derinfan

Üye
selamlar. imei için kernel ve modem linkleri ölmüş. başka modem ve kerneller denedim ancak ne yaptıysam düzeltemedim. linkleri yenilersek çok sevinirim.

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
selamlar. imei için kernel ve modem linkleri ölmüş. başka modem ve kerneller denedim ancak ne yaptıysam düzeltemedim. linkleri yenilersek çok sevinirim.
kernel linki düzeltildi modem linkinde sorun yok

DeepForce

DeepForce

Üye
arkadaşlar romun son güncellemesinde kamera sorunu vardı giderildimi acaba bu sorun

DeepForce

DeepForce

Üye
romu kullanan ve kamera sorunu hakkında bilgi verebilecek olan varmı 5.2.2 versiyonunda bu sorun giderildimi kamera açılmıyor diye silmiştim tekrar kurmask istiyorum aslında ancak bu sorun yuzunden kurmuyorum

kartal2378

kartal2378

Üye
romu kullanan ve kamera sorunu hakkında bilgi verebilecek olan varmı 5.2.2 versiyonunda bu sorun giderildimi kamera açılmıyor diye silmiştim tekrar kurmask istiyorum aslında ancak bu sorun yuzunden kurmuyorum
kameranin fix dosyasi var,rom kurar gibi onuda recoveryden flashlarsan duzeliyor,tum kitkat romlari yukledikden sonra genelde oluyor ama bu fix ile duzeliyor

kartal2378

kartal2378

Üye
attila rom un xda konusunda vardi bu fix,kendi konusunda da olabilir ,kamera fix gordunmu çak geç [emoji1]

DeepForce

DeepForce

Üye
bu konu içinde paylaşılması daha güzel olurdu camera fix paylaşılması

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Herkeste aynı sorun olmuyordu zaten artık s3 kullanan ve rom yükleyen neredeyse kalmadı bir devir daha bitti :spr

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve kartal2378
kartal2378

kartal2378

Üye
Herkeste aynı sorun olmuyordu zaten artık s3 kullanan ve rom yükleyen neredeyse kalmadı bir devir daha bitti :spr
galiba haklisin,kimse kalmamis buralarda,mustafa bile yazmiyor artik [emoji17]

Aziz04

Aziz04

Üye
Eski dostlardan kimler burada ve şuan hangi cihazlara terfi etmiş durumdalar?

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
Serdar reis

Serdar reis

Üye
Note 5

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok ve Aziz04
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
S3 le devam terfi alamadık maalesef

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve kartal2378
kartal2378

kartal2378

Üye
note 4, ama s3 de evde aktif kullaniliyor [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve ibrahim ok
kartal2378

kartal2378

Üye
bir de sunu soylemek lazim note 4 romu s3 de kullaniyorduk ama gercekte kullanmak baska oluyor gercekten

• Beğen
Tepkiler: Aziz04 ve ibrahim ok
hhararli

hhararli

Üye
Note 4
Eğer çok sayıda note 4 kullanıcısı varsa burada onlar için rom geliştirmeyi düşünüyorum

blekota gibi güzel bişe yapabilirsen denemek isterim note4 için kafama yatan güzel bi rom yok hala rootsuz cihaz :D

• Beğen
Tepkiler: kartal2378 ve Aziz04

ronax27

Üye
Kerneli recovery ile flashlarken installation aborted hatası alıyorum hocam yardım edermisiniz?

kartal2378

kartal2378

Üye
bende stock ve rootsuz kullaniyorum henuz,garantisi bitmedi malum

• Beğen
Tepkiler: Aziz04

Üst Alt