YBrowser S^3

Sponsorlu Bağlantılar

jatvalca

jatvalca

Üye
teşekkürler

akifd

akifd

Üye
kardeş paylaşım için sağ ol ben 701 kullanıyorum fp1 programı yükledim yüklerken telefonla uyumlu değil dedi ben yinede yükledim program çalışıyor ancak ayarlarına girince kapanıyor menüye dönüyor telefon x-plore hiç açılmıyor başka rar dosyaları açabilecek bildiğin program varmı teşekkür

asigsasi

asigsasi

Üye
kardeş paylaşım için sağ ol ben 701 kullanıyorum fp1 programı yükledim yüklerken telefonla uyumlu değil dedi ben yinede yükledim program çalışıyor ancak ayarlarına girince kapanıyor menüye dönüyor telefon x-plore hiç açılmıyor başka rar dosyaları açabilecek bildiğin program varmı teşekkür

üst konu ya bak fp1için çalışan x plore eklendi

fairtail

Üye
program güzel türkçe oluşu daha güzel fakat kopyala yapıştır özelliğini bulamadım

yutkun

yutkun

Üye
gerçekten güzel ve degerli bir paylaşım teşekkürler emegine saglık

cevahir042

cevahir042

Üye
Ybrowser gelişmiş dosya yöneticisidir birçoğunuz biliyorsunuzdur bilmeyenler için kısa bi açıklama olsun istedim. Bizzat N8 de denedim çok sağlıklı çalışıyor

ön izleme ekledim unutmuşum kusuruma bakmayın

Eline emegine saglik çok tesekkürler benimgibi görme engellinin çok isine yarayacak güzel bir paylasin olmus türkce olmasi dahada güzel diyer d yöneticiler telde çalismadi ekran okuyucu prog la çakisti açilmadilar ama bu y browz çalisti çok çok tesekkürler

umkarum

Üye
:tşk:

Üst Alt